Bebek Markasının Reklam Yüzü Olan Fahriye Evcen Burak Özçivit’in Babalığı Öve Öve Bitiremedi: “Çok Şanslıyım!”

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Bebek Markasının Reklam Yüzü Olan Fahriye Evcen Burak Özçivit’in Babalığı Öve Öve Bitiremedi: “Çok Şanslıyım!”

Güzel oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Türk medyasının en yakıştırdığı çiftlerin başında geliyor. 2017 yılında masal tadında bir düğünle dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bir de Karan’ları var! Birkaç ay sonra 2 yaşına girecek olan Karan bebek, şimdiden hem sosyal medyada hem de magazin camiasında çok seviliyor ve takip ediliyor.

Fahriye Evcen ve Karan

Fahriye Evcen Güzelliğiyle Büyüledi!

Uzun süredir yeni projelerde yer almayan Fahriye Evcen; oğlu Karan’la ilgilenmek için 2 yıldan uzun süredir hiçbir proje teklifini kabul etmiyordu. Ekranda yüzünü görmeye hasret kaldığımız güzel oyuncu; sonunda bir bebek bezi markasıyla işbirliği yaptı! Lansman ve reklam çekimi için bugün kamera karşısına geçen Fahriye Evcen, lansmana katılan basın mensuplarıyla da kısa bir sohbet gerçekleştirmeyi ihmal etmedi.

Fahriye Evcen

Bir dönem hamilelikte aldığı kilolarla gündeme gelen Fahriye Evcen’i işbirliği yaptığı markanın lansmanında oldukça fit ve zayıf görüyoruz. Güzelliğine ise diyecek hiçbir şey yok! Her zamanki gibi doğal ve abartıdan uzak makyajıyla herkesi büyülemeyi başaran Fahriye Evcen; basın mensuplarının sorularını cevaplarken eşi Burak Özçivit’in babalığını yere göğe sığdıramadı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Burak Özçiviti Yere Göğe Sığdıramadı!

Basın toplantısına başlarken ilk olarak reklam yüzü olduğu markayla yaptıkları işbirliğinden ve projenin detaylarından bahseden Fahriye Evcen “Karan’la bir gün içinde neler yapıyorsunuz?” sorusuna; “Aslında bebekler rutinleri çok seviyor. Her şey belirli bir rutine oturuyor. Benim Karan’la ana temam her zaman onunla eğlenerek vakit geçirmek. Çünkü bir çocuğun temel iki şeye ihtiyacı var. Biri samimi şekilde sevilmek ve kucaklamak diğeri ise oynanmak. Aslında bebeğin çevresindeki insanlar bir bebeğe bundan daha fazlasını veremiyor.” şeklinde cevap veriyor.

Konu Burak Özçivit’in babalığına geldiği zaman ise, Fahriye Evcen eşinin babalığı yere göğe sığdıramıyor; “Burak çok iyi bir baba. Ben o anlamda gerçekten çok şanslıyım çünkü; bebeğin sorumluluğu büyük ölçüde anneye ait evet ama çok zorlu zamanlar olabiliyor. Annenin ‘benim bir kahve içmeye ihtiyacım var’ dediği zamanlar olabiliyor. Orada babanın da desteği olması ya da anne, kız arkadaş, çevrede kim varsa onun desteği çok önemli. Ben 2 senedir uykusuz yaşıyorum arkadaşlar! 2 senedir uyumuyorum.” diyerek güzel gülüşüyle günümüzü aydınlatıyor!

Proje tekliflerini değerlendirdiğini söyleyen Fahriye Evcen’i yakın zamanda ekranlarda ya da dijitalde görmek dileğiyle!

Benzer Haberler

ulvi 7 Nisan 2021

Ben azerbaycandan fahirye abla seni chox seviyoruz allahdan cocunuza salikli bir omur yasamayi dileriz

Yorum Yaz