Sabancı Ailesinin Müstakbel Gelini Nazlı Kayı Kapak Kızı Oldu: Hacı Sabancı’yla Nasıl Tanıştıklarını Anlattı!

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Sabancı Ailesinin Müstakbel Gelini Nazlı Kayı Kapak Kızı Oldu: Hacı Sabancı’yla Nasıl Tanıştıklarını Anlattı!

Türk sosyetesinin en popüler ailelerinden biri şüphesiz Sabancı ailesi! Her adımlarıyla olay olmayı başaran Sabancı’lar; hem işleriyle hem de özel hayatlarıyla sık sık magazin gündemini meşgul ediyor. Ancak Sabancı ailesinde şu sıralar tatlı bir telaş var, ailenin en büyük oğlu Hacı Sabancı; yaz aylarında nişanlısı Nazlı Kayı ile şaşalı bir düğünle nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Sosyete hayatına ve Sabancı ailesine alışma sürecini oldukça iyi atlatan Nazlı Kayı, bugün Alem dergisinde kapak kızı oldu ve nişanlısı Hacı Sabancı ile nasıl tanıştıklarını anlattı.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Birkaç yıldır Hacı Sabancı ile güzel bir birliktelik yaşayan Nazlı Kayı; Sabancı ailesinden ve özellikle de ailenin annesi Arzu Sabancı’dan onayı kapınca evlilik yolunda ilk adımlarını attılar. Geçtiğimiz aylarda Nazlı Kayı’nın Bursa’da yaşayan ailesinin yanına giden Sabancı’lar; Bursa’da oldukça şatafatlı bir nişan töreni yaptılar. Fakat Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın nişan törenlerinden çok az şey görebildik! Sabancı ailesi fotoğrafların sosyal medyada yayılmaması için büyük bir çaba sarf etti. Hatta Nazlı Kayı’nın nişan kıyafetini bile nişandan birkaç hafta sonra görebildik.

Hacı Sabancı’yla Nasıl Tanıştığını Anlatıyor!

Sabancı ailesi magazine malzeme vermemek için büyük emekler göstermiş olsa da; Arzu Sabancı ve Nazlı Kayı’nın her paylaşımı magazinciler tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yavaş yavaş Sabancı ailesine uyum sağlamaya başlayan Nazlı Kayı, geçtiğimiz günlerde bir markanın dijital reklam yüzü olmuştu. Bugün ise kendisini Alem dergisinin kapağında görüyoruz.

Alem dergisiyle röportaj yapan Nazlı Kayı, hem hayatından hem de Hacı Sabancı’yla ilişkilerinden kısa anekdotlar paylaşmayı ihmal etmedi. Örneğin Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı; kalabalık bir arkadaş ortamında tanışmışlar; “İlk kez kalabalık bir arkadaş grubunda tanışmıştık, daha önce hiç tanımıyordum. Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Sonrasını biliyorsun zaten…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz