Bu Hikayede Yanan Robot Süpürge Oldu! Esra Erol’un Programında Evden Kaçan Kadın Robot Süpürgeyi de Almış!

Aleyna

ATV

7 Nisan 2021

Bu Hikayede Yanan Robot Süpürge Oldu! Esra Erol’un Programında Evden Kaçan Kadın Robot Süpürgeyi de Almış!

Esra Erol’un ATV ekranlarında yayınlanan reyting canavarı programında dün yine ilginç bir olaya şahitlik ettik! Evden kaçan kadınların bu zamana kadar birçok şey götürdüğünü duymuştuk; yemek takımı, fırın, televizyon… Ama başka birine kaçarken evindeki robot süpürgeyi de götüren birini ilk defa gördük. Bakalım Esra Erol’un programında başka neler göreceğiz?

Esra Erol

Bu arada, dün ATV’nin sevilen bir diğer gündüz kuşağı programı Müge Anlı’da da ilginç olaylar yaşanmıştı. Üstü kapalı bir şekilde Esra Erol’un programına taş atan Müge Anlı; “Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum. Ben televizyon izleyicisi de değilim ama bu program üst program haline geldi.” açıklamasını yapmıştı. Bakalım bugün Esra Erol’dan Müge Anlı’ya cevap gelecek mi?

Esra Erol ve Müge Anlı

Anne Evinden İkinci Kocaya Kaçış!

Murat Bey, Esra Erol’un programına karısı Asuman’ı bulmak için katılıyor. 10 yıllık evli olan çiftimiz arasında bazı maddi sıkıntılar yaşanıyor ve Asuman, Murat’tan ayrılmak istediğini dile getiriyor. Murat ise karısını ikna ederek evliliklerine devam ettirmeye çalışıyor. Hatta Murat, Asuman’ın istediği son dönemde çok popüler olan “robot süpürge”lerden birini bile alıyor. Ancak robot süpürge bile Asuman’ı evde tutmaya yetmiyor.

blank

Ailesinin evine gitmeye karar veren Asuman, Murat’ın yanından ayrılarak ailesinin evine taşınıyor. Ancak orada da rahat durmayan Asuman; ailesinin evinden kaçarak Sedat’ın yanına kaçıyor ve kaçarken de Murat’ın aldığı robot süpürgeyi de yanında götürüyor. Canlı yayına bağlanan Asuman; Murat’ın anlattıklarını doğruluyor ve Sedat’la birlikte olduğunu söylüyor.

Paylaşılamayan Robot Süpürge!

Ertesi gün ise Asuman bu sefer stüdyoya geliyor ve ortalık karışıyor. Murat’ın sorumsuz ve çalışmak istemeyen biri olduğunu ifade eden Asuman, Murat’tan bıktığı için ailesinin evine gittiğini ifade ediyor. Ancak ailesinin evinden Murat’a dönmesi konusunda baskı gördüğünü söyleyen Asuman; Murat’a dönmemek için Sedat’a mecburen kaçtığını dile getiriyor. Evlilikleri boyunca zorluk çektiğini ve aldatıldığını söyleyen Asuman ve Murat arasında “robot süpürge” gerginliği başlıyor.

3 sene önce 7 bin TL’ye robot süpürge aldığını iddia eden Murat; Asuman Sedat’a kaçtıktan sonra hem Sedat’ı hem de Asuman’ın annesini arayarak robot süpürgeyi geri istemiş. Ancak Asuman’ın annesi; Murat’a “robot süpürge” resti çekerek “Ne Asuman’a ne de sana süpürgeyi vermem!” demiş! Ne süpürgeymiş yahu, bu hikayede yanan robot süpürge oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz