Alişan ve Berna Laçin’in “Aşı” Polemiği Devam Ediyor! Alişan’dan Çıkış: “Gazeteciyse Röportaj Yapmak İsterim!”

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Alişan ve Berna Laçin’in “Aşı” Polemiği Devam Ediyor! Alişan’dan Çıkış: “Gazeteciyse Röportaj Yapmak İsterim!”

Ünlüler camiasında “aşı polemiği”nin sonu bir türlü gelmiyor! Aşı için yaşa takılanlar, basın kartıyla aşı olanlar, aşı için denek olup sosyal medyadan linç yiyenler… Ne ararsanız var. Ancak geçtiğimiz gün Berna Laçin ve Alişan arasındaki “aşı” krizi sosyal medyayı ayağa kaldırmaya yetti. Hatta bugün bir restorant çıkışı kameralara yakalanan Alişan; Berna Laçin hakkında yeni açıklamalar yaptı.

Aşı Polemiği!

Koronavirüs pandemisi tüm dünyada hız kesmeden devam ederken ülkemizde hem pandemi hem de aşı polemiğinde sular durulmuyor. “Hangi aşıyı olmalıyız? Aşı gerçekten koruyor mu? Yan etkileri var mı? Bana ne zaman sıra gelecek?” soruları Türkiye gündemini yeterince meşgul ediyorken; bir de ünlülerimizden aşı için denek olmayı kabul edip linç yiyenler ve basın kartıyla aşı olduğu için sosyal medyadan tepki görenler var! Sanırım bu aşı ve pandemi polemiği hiç bitmeyecek.

Alişan

Evet çoğu kişi kimden bahsettiğimi anladı. Alişan ve Berna Laçin! Önceki aylarda Star TV’de Demet Akalın’la sunduğu sabah programının canlı yayınında Koronavirüs aşısı için denek olmayı kabul eden Alişan; o dönemler sosyal medyada büyük tepki görmüştü! Birçok kişi “Alişan neden aşı oluyor?” diyerek eleştiri yaparken ünlü türkücü denek olduğunu açıklayana kadar linçlerden nasibini aldı. Hatta Alişan’ı linçleyenler arasında Berna Laçin ve annesi de vardı.

Berna Laçin

Alişan Berna Laçin’i Ti’ye Aldı!

Ancak kendisini linçleyenleri unutmayan Alişan; önceki gün Twitter’dan aşı olduğunu duyuran Berna Laçin’in “Basın kartım var!” açıklaması üzerinden yüklendi:

Ancak Berna Laçin’den Alişan’a cevap gecikmemişti:

Tam sular duruldu derken bugün Alişan, Berna Laçin’in ti’ye aldı ve dalga geçti! Uçankuş kameralarına bir restorant çıkışında yakalanan Alişan’a, Berna Laçin ile yaşadıkları polemik sorulunca Berna Laçin’in gazeteci olduğunu bilmediğini söyledi; “Gazeteci olduğundan bizim bilgimiz yoktu. Eğer gerçekten gazeteci ise bir röportaj yapabilirim kendisiyle, gündeme dair her şeyi sorabilir bana bilgilendiririm yani” diyerek hem Berna Laçin’i ti’ye aldı hem de laf sokmaktan geri durmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz