Alişan ve Buse Varol’un Yeni Doğan Bebekleri Eliz’in 40’ı Çıktı: Annesi Instagram’dan 40 Banyosunu Paylaştı!

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Alişan ve Buse Varol’un Yeni Doğan Bebekleri Eliz’in 40’ı Çıktı: Annesi Instagram’dan 40 Banyosunu Paylaştı!

Alişan ve Buse Varol’un yeni doğan kızları Eliz’in 40’ı çıktı! Instagram’da hem kendi hayatını hem de çocuklarının hayatından kesitleri paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu Buse Varol, kızı Eliz’in 40 banyosundan fotoğraf paylaştı!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Buse Varol ve Alişan’ın aileleri, geçtiğimiz ay Eliz’in de dünyaya gelmesiyle daha da genişledi. Instagram’ın en sevilen ailelerinden olan Tektaş ailesi, pek çok kişi tarafından ilgiliyle takip ediliyor. 2018 yılında dünyaevine giren çiftimiz, o tarihten beri Instagram’da çok seviliyor.

Buse Varol ve Eliz

Alişan’ı Tüm Türkiye Seviyor!

Bu sevginin elbette bir sebebi var. Hem türkücü olan hem de sabah programlarında uzun yıllardır sunuculuk yapan Alişan; televizyon seyircileri tarafından oldukça seviliyor. İlk olarak Cennet Mahallesi dizisince canlandırdığı “Ferhat” karakteriyle ekranlarımıza misafir olan Alişan; Cennet Mahallesi dizisinin ardından rol arkadaşı Çağla Şıkel’le birlikte program sunmaya başladı.

Çağla Şıkel ve Alişan

Roman yarışmasıyla sunuculuğa adım atan Çağla Şıkel ve Alişan; zaman içerisinde hem çok yakın arkadaş hem de çok iyi partner oldular. Uzun yıllar boyu beraber yarışmalar ve sabah programları sunan ikili, televizyon ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başardı.

Alişan ve Demet Akalın

Eliz’in 40’ı Çıktı!

Fakat şimdilerde ayrı ayrı programlar sunmaya devam eden kankagilleri, eskisi kadar bir arada göremiyoruz. Eğlenceli kişiliğiyle tüm Türkiye’ye kendini sevdiren Alişan; bugünlerde Star TV’de bir diğer yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte sabah programı sunmaya başladı.

blank

Sunduğu sabah programında da hayatından hiçbir şeyi gizlemeyen Alişan; ikinci çocuğu Eliz’in doğumunun vtrsini de yayınlamayı ihmal etmedi. Bugün ise minik Eliz’in 40’ı çıktı! Bildiğiniz gibi kültürümüzde bebeğin 40’ın çıkması çok önemli kabul ediliyor. Eliz’in annesi Buse Varol da; kızının 40 banyosundan görüntüleri Instagram takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaş ailesine ve küçük Eliz’e mutlu bir ömür diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz