Söylemezsem Olmaz Programına Telefonla Bağlanan Ece Erken’in Pişman Olduğu Anlar! Uzaktan Fişteklemeyelim

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Söylemezsem Olmaz Programına Telefonla Bağlanan Ece Erken’in Pişman Olduğu Anlar! Uzaktan Fişteklemeyelim

Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sundukları Söylemesem Olmaz programı yine sınırları zorlamaya devam ediyor. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan programın canlı yayınında oldukça eğlenen üçlü bugün Ece Erken’le canlı telefon bağlantısında sohbet ettiler. Ancak Ece Erken resmen bağlandığına bağlanmadığına pişman oldu.

Uzaktan Fiştiklemeyelim Ece!

Söylemezsem Olmaz programının eski sunucularından birisi olan Ece Erken bugün programa canlı telefon bağlantısı ile katıldı. Ünlü sunucu bu aralar kendi Youtube kanalı ile meşgul. Hatta ilk konuğu da Seren Serengil olmuştu. Son olarak da Söylemezsem Olmaz programının yapımcısı Bilal Özbilge’yi konuk eden Ece Erken bugün üçlü ile bu konuda adeta cebelleşmek zorunda kaldı.

Arto’dan Uğursuzluk Yorumu

arto-söylemezsem olmaz

Ece Erken programına ilk konuk olarak Seren Serengil’i davet ettiğini ve Seren’in programa çok uğurlu geldiğini söyledi. Bunun üzerine konuyu hemen Ece Erken’in özel hayatına getiren Arto “Bu mu uğurlu, sevgilinden ayrıldın” diyerek Ece Erken’in ilişkisinden konu açtı. Seren Serengil’se konuyu fazla dinlemiş olacak ki, ikilinin iki saat sonra barışacaklarını söyleyerek alıştık artık ayrılıp barışmanıza yorumunu yaptı.

Ece Erken’den Pas

Ece Erken

İlişkisi üzerine yorumların ardından Ece Erken de durmadı tabii ki. Bilal Özbilge ile yaptığı programda Özbilge’nin Bircan Bali için programda pas atamadığını, Seren Serengil’inse okuyamadığını söyleyerek ortalığı kızıştırdı. Hatta güzel sunucu yapımcının Arto ile ilgili söylediklerini de daha sonra açıklayacağını söyledi.

Bircan Bali’den Kayıtlı İntikam

blank

Ancak tabii ki bunun altında kalmayacak olan Söylemezsem Olmaz üçlüsü Ece Erken’e ait bir şarkı kaydını canlı yayında dinlettiler. Ece’den habersiz ve çok eski zamanlarda çekilmiş bu kayıt için Arto Ajdar’la yarışırsın dedi. Son olarak Arto Ece Erken’e evlilik teklifi aldın mı diye sorunca Ece Erken “Tek taş bile aldım. Ama geri vermek istedim, almadı” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz