51 Yaşındaki Acun Ilıcalı’ya Yeni Doğacak Baldız Şoku: Ayça Çağla Altunkaya’nın Annesi 6 Aylık Hamile!

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

51 Yaşındaki Acun Ilıcalı’ya Yeni Doğacak Baldız Şoku: Ayça Çağla Altunkaya’nın Annesi 6 Aylık Hamile!

TV8’in patronu Acun Ilıcalı bir yıldır 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile birliktelik yaşıyor! Kendisinden 31 yaş küçük sevgilisini bir an olsun yanından ayırmayan Acun Ilıcalı’ya Ayça Çağla Altunkaya’nın ailesinden yeni bir sürpriz geldi! Acun Ilıcalı’nın 3 ay sonra yeni baldızı dünyaya gelecek.

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Acun Ilıcalı’nın İlişkileri!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ile 10 küsür yıl boyunca birliktelik yaşayan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı uğruna iki çocuğunun annesi Zeynep Yılmaz’dan boşanmıştı. Uzun süreli birliktelikleri tercih eden Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile geçirdiği yılların ardından; Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile masal tadında bir düğünle dünyaevine girdi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Ancak çiftimizin evliliği uzun süreli olmadı. 2017 yılında evlenen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı çifti, 2018 yılında şiddetli geçimsizlik nedeniyle tek celsede boşandı. O dönemde Şeyma Subaşı’nın 125 bin TL’lik nafakası magazin gündemini bir hayli meşgul etti.

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Ayrılığın ardından İtalyan sevgilisiyle ilişki yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı’nın aksine Acun Ilıcalı yalnızlığı tercih etti. Bir dönem ismi Itır Esen’le anılmış olsa da; bu iddiaları reddeden Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı! İlişkinin başından beri aşklarını gizleme gereği duymayan çiftimiz, her fırsatta birlikte zaman geçiriyor.

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Acun Ilıcalı’ya Baldız Şoku!

Şu sıralar Dominik’te Survivor çekimlerine devam eden Acun Ilıcalı, bir an olsun sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı yanından ayırmıyor. Her yere sevgilisiyle beraber giden Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı’na çok benzetildi! Acun Ilıcalı’nın uzun boylu, fit ve sarışın kadınlardan hoşlandığını anlamış oluyoruz böylece.

Ayça Çağla Altunkaya ve ailesi

Uzun süreli ilişki yaşadığı kadınlardan çocuk yapmayı alışkanlık haline getiren Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan hamilelik haberi beklerken; Çağla’nın annesi İlknur Altunkaya’dan hamilelik haberi aldık! Snobmagazin’in ulaştığı görüntülere göre 6 aylık hamile olan ve bir kız çocuğu bekleyen İlknur Altunkaya ve ailesi bugünlerde yeni bebekleri için gün sayıyor! Acun Ilıcalı’ya ise yeni bir baldız geliyor.

Ayça Çağla Altunkaya'nın annesi İlknur Altunkaya
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz