Behzat Ç’den Sonra Ekrana Kağıt Ev’le Dönen Erdal Beşikçioğlu’nun Tuvana Türkay’la Öpüşme Sahnesi Çok Konuşulur

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Behzat Ç’den Sonra Ekrana Kağıt Ev’le Dönen Erdal Beşikçioğlu’nun Tuvana Türkay’la Öpüşme Sahnesi Çok Konuşulur

Ekranlara bomba gibi düşen Kağıt Ev, konusu ile olduğu kadar Erdal Beşikçioğlu ve Tuvana Türkay’ın yakınlaştığı sahnelerle de çok konuşuluyor. İkilinin öpüşme sahnesi, büyük yankı uyandıracak gibi görünüyor.

Mutlu Aile Bir Günde Yerle Bir Oldu!

Fırtına ailesi, 3 çocuklu ve mutlu bir ailedir. Ailenin babası Cihan Fırtına, Ceza Hukuku Profesörüdür. Anne Aylin ise başarılı bir avukattır. Yoğun işlerine rağmen ev ve iş hayatlarını kusursuz bir şekilde dengelemeyi başaran ailenin hayatı, bir günde kararır.

Bir İhanet Bir Cinayet Getirdi!

blank

Cihan Fırtına, ‘Suçlu Peşinde’ programına katılarak, olayların adli yönleri hakkında bilgiler vermektedir. Ancak bir gün programın sunucusu Azra İnci’nin cazibesine yenik düşerek, eşini aldatır. Ne yazık ki Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken ihaneti farketmez. Ancak ailenin hırçın ve sivri çocuğu Cemre babasının ihanetini yakalar.

blank

Olayı aydınlatmayı hedefine koyan Cemre, babasının yasak aşk yaşadığı kadını bulmak için iz sürmeye başlar, ancak yorumları onu yanlış kadına götürür.

İhaneti İnci’den Bildi

blank

İnci, Fırtına ailesinin emektar çalışanı Gülsüm’ün kızı ve Cihan Fırtına’nın da öğrencisidir. Ayrıca hiç kimse bilmese de Fırtına ailesinin oğlu Mert’in sevgilisidir. Ne yazık ki Cemre, bulduğu delilleri yanlış değerlendirerek, ihanete konu olan kadının İnci olduğunu düşünür. Ondan hıncını almak isteyen Cemre İnci’ye saldırır ve aralarında çıkan kavgada İnci ölür.

Kızlarını Korumak İçin Suça Alet Oldular

blank

Cihan ve Aylin Fırtına çifti, Cemre’nin cinayetini gizlemek için cesedi gömerler. Böylece ailenin üç bireyi arasında dev gibi bir sır boy gösterir. Bu sırada Gülsüm ve Mert, olup bitenden habersiz, İnci’den haber beklemektedir. Bekledikleri haber gelmeyince İnci’nin kaybolduğunu ya da kaçırıldığını düşünürler.

Azra’nın Tek Derdi Cihan!

blank

Cihan Azra tarafından bir kere zehirlenmiştir. Hata yaptığının farkındadır, ancak yine de Azra’nın cazibesine karşı koymakta zorlanır. Azra, olup biteni tam anlamıyla açıklayamasa da, zor günler geçirdiklerini ifade eden Cihan’dan vazgeçmez. Cihan’ın ‘Aynı hatayı tekrar yapamam.’ sözleri kifayetsiz kalır.

Olay Yaratan Sahne!

Cihan’ın konuşmalarına ‘Ben sana iyi gelmek istiyorum.’ şeklinde cevap veren Azra, Cihan’a iyice yaklaşır ve öpüşmeye başlarlar. Tahmin ediyoruz ki bu sahne izleyiciler arasında çok konuşulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz