Hayatının Dönüm Noktasını Açıkladı! İşler Rayından Çıktı: Kırmızı Oda 35. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Hayatının Dönüm Noktasını Açıkladı! İşler Rayından Çıktı: Kırmızı Oda 35. Bölüm Fragmanı

TV 8’in yüksek reyting rakamları yakalayan dizisi Kırmızı Oda’da bu hafta yine Vahit’in ve Sadi’nin iç dünyalarında yaşadıkları travmalar ekrana gelecek. Manolya her ikisinin de geçmişine inerek sorunların asıl odak noktasını yakalayacak. İşte Kırmızı Oda 35. bölüm fragmanı ve izleyicileri bekleyen gelişmeler!

Babam Beni Yaktı Ben de Zafer’i

Uğur Yücel Kırmızı Oda

Geçtiğimiz hafta Sadi’nin ve Zafer’in hikayelerinde yatan ağır olaylar izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Vahit’in ortaya çıkışı ile birlikte Zafer’in hikayesinde kalan boşluklar yavaş yavaş kapanmaya başladı. Diğer yandan Nihal ise Zafer’e öleceğini söyler. Nihal’in durumu karşısında Zafer ne yapacağını bilemez. Bunun yanı sıra diziye yeni katılan Uğur Yücel’in canlandırdığı Vahit karakteri ise Zafer’in yaşadığı her şeyi kendi öz babası yüzünden yaşadığını anlatır. Ve Manolya’ya “Babam beni nasıl yaktıysa bende Zafer’i öyle yaktım” diyerek geçmişle olan intikamını Zafer üzerinden çıkardığını gösterir. Son olarak geçen haftanın önemli konularından birisi de Sadi’nin Miço’nun ölümünü unutmak için verdiği mücadeledir.

Kırmızı Oda 35. Bölü Fragmanı

Kırmızı Oda dizisinin yeni yayınlanan 35. bölüm fragmanında ise Monolya aşk acısı ile uğraşan bir danışanla daha çalışmaya başlar. Vahit’se terapilere devam eder. Kalbindeki yaraların geçmişten bu yana onu hiç bırakmadığını söyler. Sadi ise kendi cephesinde yaşadıklarını “Buz gibi bir yalnızlık hissediyorum” diyerek kendi dünyasında yaşadığı yalnızlığın ona verdiği acıyı paylaşır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz