Beklenen Oldu! Menajerimi Ara Dizisinin Yıldızları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş Yine Dudak Dudağa

Fatih Er

Haberler

22 Ocak 2021

Beklenen Oldu! Menajerimi Ara Dizisinin Yıldızları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş Yine Dudak Dudağa

Star TV ekranlarında pazar akşamları seyirciyle buluşan Menajerimi Ara dizisinde Ahsen Eroğlu ile Deniz Can Aktaş arasında beklenen yakınlaşma nihayet yeniden gerçekleşti. Seyirciler uzun bir süredir Dicle ve Barış arasındaki engellerin kalkmasını istiyordu. Hatta bazı seyirciler bu çifti birbirine o kadar çok yakıştırıyordu ki karaktere can veren genç oyuncuların gerçek hayatta da sevgili olmasını istiyordu.

Menajerimi Ara, Seyirciye İstediğini Vermeye Başladı

Ana karakterleri ikinci bölümde yakınlaştıran dizilerden farklı bir yol izleyen Menajerimi Ara, başlarda daha çok Dicle’nin kariyer mücadelesini ekrana taşıyordu. Dizi iş odaklı bir yapım olarak seyirciyle buluşuyordu ve bazen reytinglerde istediği sonuçları elde edemiyordu.

İlk Kıvılcımla Birlikte Hem Aşk Hem de Reyting Ateşlendi

18. bölümde nihayet seyircinin iple çektiği yakınlaşma gerçekleşti. Ve Barış ile Dicle’ye can veren Ahsen Eroğlu ile Deniz Can Aktaş dudak dudağa geldi. Birkaç haftadır eğlence ve iş odaklı hikayeyi yavaş yavaş kısmaya başlayan dizi, iki genç aşığın ilişkisini ve dramını ağırlıklı olarak aktaracağının sinyallerini vermişti.

Dizide iki genç karakter birbirine yakınlaştıkça reyting arttı. Hatta dizi geçtiğimiz bölümde AB kategorisinde en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Bu Hafta Yine Dudak Dudağa Gelecekler

Ne iş hayatında ne de aşk hayatında yüzü gülen Barış ve Dicle, 22. bölümde yine dudak dudağa geliyorlar. Senaristler buradaki madeni iyi görmüş olacaklar ki ikiliyi artık daha sık bir araya getiren hikayeler kaleme alıyorlar.

Elbette fragmanda tam dudaklar birleşirken yine bir tuhaflık oluyor ve aksiyon tavan yapıyor.

blank

Fransız yapımı Dix Pour Cent (Call My Agent) dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara, her ne kadar aslına kıyasla biraz daha fazla dram ve romantizm içerse de Türk dizilerinin çektiği süre sıkıntısını göz önüne alınca bunu anlayışla karşılıyoruz.

Bakalım yeni bölümlerde bizleri neler bekliyor…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz