Aleyna Tilki Yine Çok İddialı: “Tarkan ve Ajda Pekkan yaparsa düşünebilirim…”

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2021

Aleyna Tilki Yine Çok İddialı: “Tarkan ve Ajda Pekkan yaparsa düşünebilirim…”

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, bir parfüm firmasından gelen reklam teklifini reddetti. Ama duyanı hayrete düşüren bir gerekçeyle!

aleyna tilki

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, henüz 20 yaşında olmasına rağmen kendisini müzikte kanıtlamayı başardı. Her hareketi takip edilen ve her şarkısı çok sevilen Aleyna Tilki, şimdilerde gözünü oyunculuğa dikti. Genç şarkıcı, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’in en iddialı yapımlarından “İşte Bu Benim Masalım” dizisinde başrol oynuyor. Setteki günleri hakkında şaşırtıcı açıklamalar yapan Tilki’nin gelen başka bir teklifi ise reddettiği ortaya çıktı.

Sette Zorlandığını Açıkladı!

Aleyna Tilki

“İşte Bu Benim Masalım” dizisinde başrol oynayan Aleyna Tilki, yine tüm dikkati üstüne çekti. Dizide söylediği şarkılar sosyal medyada yine olay yarattı. Hatta dizi için hazırladığı, sözü ve müziği kendisine ait olan “Nehir” şarkısını tüm müzik platformlarında yayına soktu. Ama setten aslında şikayetçi olduğu bugün ortaya çıktı!

Aleyna Tilki

Genç şarkıcı, uzun set saatleri yüzünden sadece uyumaya zaman bulabildiğini söyledi. “Oyunculuk ve sette çalışmak dünyanın en ağır işlerinden biri. Oyunculuk beni bayağı yola getirdi” diyerek de bir itirafta bulundu! Aleyna Tilki’nin bir reklam teklifini de reddettiği öğrenildi. Ama set saatleri yüzünden değil bambaşka bir sebepten!

Önce Onlar Yapsın!

Aleyna Tilki

Takvim’in haberine göre Aleyna Tilki, bir parfüm şirketinden gelen reklam filmi teklifini hiç düşünmeden reddetti. Hem de “Bir gün Tarkan ya da Ajda Pekkan bir parfüm reklamında oynarsa o zaman bunu düşünebilirim” diyerek!

Ajda Pekkan ve Tarkan

Genç şarkıcının neden böyle bir yanıt verdiği anlaşılamadı. Çünkü parfüm reklamı olmasa da Ajda Pekkan ve Tarkan gibi ikonik isimleri pek çok kez reklamlarda izledik. Belki de böyle açıklamalar yapmadıkları için star olmuşlardır! Aleyna Tilki’nin bu teklifi reddederken biraz yüksekten uçması hayli tepki çekecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz