Hande Erçel de “Dünya Sarılma Günü” Geleneğine Uydu! “Hepimizin testi negatif…”

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2021

Hande Erçel de “Dünya Sarılma Günü” Geleneğine Uydu! “Hepimizin testi negatif…”

Ünlü oyuncu Hande Erçel, “Dünya Sarılma Günü” paylaşımıyla dikkat çeken isimlerden biriydi. Ünlü oyuncu bu özel günü en yakınındaki insanlarla kutladı. İşte görenlerin içini ısıtan o paylaşım…

Hande Erçel

21 Ocak, dünyanın her yerinde “Dünya Sarılma Günü” olarak kutlanıyor. Malum, pandemi nedeniyle sosyal mesafeye dikkat etmek zorunda olduğumuz bugünlerde en çok ihtiyacımız olan şeylerden biri de birbirimize sarılmak! Ünlü isimler de bunu bize hatırlatmak için en yakınındaki isimlerle “Dünya Sarılma Günü”nü kutladı. O isimlerden biri de Hande Erçel’di. Ünlü oyuncu, reklam yüzü olduğu firmalardan birinin ekibiyle beraber bu özel günü kutladı.

Reklam Anlaşmaları Bitmiyor!

Hande Erçel

Ünlü oyuncu Hande Erçel, bu sezon “Sen Çal Kapımı” dizisinde Kerem Bürsin’le başrolü paylaşıyor ve ününe ün katıyor. Ekranlardaki romantik komedi açığını aralarındaki kimya ekrandan taşan bir başrol çiftiyle kapatan “Sen Çal Kapımı” dizisi çok seviliyor. Bu popülerliğin oyunculara verdiği avantaj da çok büyük. Mesela, Hande Erçel “Sen Çal Kapımı” dizisi sayesinde Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu oldu!

Hande Erçel’in Instagram’da şu an tam 18.6 milyon takipçisi var! Şöhreti günden güne büyüyen ünlü oyuncu, üst üste reklam anlaşmaları imzalamaya başladı. Hande Erçel, “Dünya Sarılma Günü”nü de reklam yüzü olduğu şirketlerden birinin ekibiyle birlikte kutladı.

Ekip Çok Mutlu!

Hande Erçel, arkadaşları Dilara Sasa, Nilay Meral ve Kürşat Osmanoğlu’yla beraber “Dünya Sarılma Günü ise demek kiii” diyerek o güne özel bir paylaşım yaptı. Fotoğraf bu anlamlı günün hakkını veren cinsten. Ekibin mutluluğu gözlerinden okunuyor!

Hande Erçel

Ünlü oyuncu bu iç ısıtan poza, “Hepimizin testi negatif” yazmayı da ihmal etmedi. Hem içimizi ısıtan hem de tedbiri elden bırakmamanın önemini vurgulayan Hande Erçel’e teşekkürler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz