Instagram’dan Duyurdu! “Gülşen Sinir Krizi Geçirdi, Basına Serzenişte Bulundu.”

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2021

Instagram’dan Duyurdu! “Gülşen Sinir Krizi Geçirdi, Basına Serzenişte Bulundu.”

O bir star, o bir efsane! Evet, Gülşen’den bahsediyoruz. Çünkü kendisi 20 yılı aşkın süredir hayatımızda olmasına rağmen hala ilk tanıdığımız günkü kadar genç görünüyor. Ve hala birbirinden başarılı şarkılarla dijital platformlarda, radyolarda ve mekanlarda kulaklarımıza ulaşmayı başarıyor.

Şarkıları Kadar Kişisel Hayatıyla da Gündem Oluyor

Ozan Çolakoğlu ile aşk yaşayan Gülşen, bir süre önce vakitlerinin bir bölümünü İspanya’da geçirme kararı almıştı. 2020 senesinin Ekim ayında çocukları Azur’un eğitimi için Barselona’da da vakit geçireceklerini duyurmuşlardı.

Zaten İspanya’da Evlenmişlerdi

blank

Sanat dünyasının iki başarılı ismi, 2016 senesinde Barselona’da dünyaevine girmişti. Yani en az 5 yıldır İspanya, çiftimizin hayatında son derece önemli ve anlamlı bir yer tutuyor.

Ne? 30 Milyon Liraya Ev mi Almışlar?

blank

Geçtiğimiz günlerde haber sitelerinde ve gazetelerde bir haber görmüştük. Gülşen’in Ozan Çolakoğlu ile birlikte 20 bavulla İspanya’ya döndüğü ve Katalonya’daki kıyı bölgesi Costa Brava’da 30 milyon TL değerinde bir ev satın aldığı söylenmişti. Hatta evin 15 odalı ve 3 katlı olduğu gibi bilgiler de paylaşılmıştı. 1.5 milyon TL’lik bir bütçeyi de bu evin tadilatı için gözden çıkardığı belirtilmişti.

“Gülşen Sinir Krizi Geçirdi”

blank

Gülşen ise bu haberleri gördükten sonra Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Storysinden “İspanya’dan 30 milyona ev aldığını magazin basınından öğrenen Gülşen sinir krizi geçirdi. ‘Madem böyle bir evim var, neden daha önce haber vermiyorsunuz?’ diye basın mensuplarına serzenişte bulundu.” şeklinde açıklama yaptı.

Peki İşin Aslı Neydi?

blank

Hemen biraz geçmişe gidelim ve ilk çıkan haberlere bakalım. Bundan 3-4 ay önce Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ, yapmış olduğu haberde Gülşen ile Ozan Çolakoğlu’nun 4 milyon TL’ye ev aldığını yazmış. Kuvvetle muhtemeldir ki birileri yakın zamanda bu haberdeki değeri Euro ya da Dolar üzerinden değerlendirdi ve güncel kurdan yuvarlak hesap yapıp 30 milyon TL ücretini ortaya attı. Büyük ihtimalle bu şekilde yayılan yanlış bilgi zaten Gülşen’in resmi Instagram hesabından yalanlandı.

Gülşen’e eşi ve çocuğuyla birlikte musmutlu hayatlar süreceği bol bol 30 milyon TL’lik evler diliyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz