Ben Bu Cihana Sığmazam Başrolü Oktay Kaynarca’dan 8 Milyon TL’lik Otomobil Açıklaması Geldi!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2023

Ben Bu Cihana Sığmazam Başrolü Oktay Kaynarca’dan 8 Milyon TL’lik Otomobil Açıklaması Geldi!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ekranlarda fırtına estiren Oktay Kaynarca’nın geçtiğimiz günlerde yeni bir otomobil satın aldığı iddia edilmişti. BMW markasının en son çıkan elektrikli i7’sini tam 8 milyon TL’ye satın aldığı iddia edilen Oktay Kaynarca’nın ortakları arasında bulunduğu Güzel Medya Adamlar’dan açıklama geldi. Medya şirketinin açıklamasına göre otomobil Oktay Kaynarca için değil Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde kullanılmak üzere kiralanmış. Güzel Adamlar Medya şirketinden yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi; “Söz konusu araç, proje tasarım ve genel hikayesinde imzası olan ve başrol erkeği Cezayir Türk karakterine hayat verdiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için kiralandı. Şirkete ait kiralanan araç projelerde kullanılacak.”

Oktay Kaynarca 8 Milyon TL’yi Gözden Çıkarttı!

Bildiğiniz gibi Oktay Kaynarca, son dönemlerde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle her hafta Salı akşamı izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı Salı gününde reyting rekorları kıran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, seyircilerin dikkatini çekiyor. Dizinin başrolünde ise yakışıklı oyuncu Oktay Kaynarca yer alıyor. Oktay Kaynarca, aksiyon sahnelerinde tehlikeli durumlarda bile dublör kullanmadığı için sık sık gündeme geliyor ancak bu sefer usta oyuncunun gündeme geldiği konu bambaşka! Magazin gündeminden uzak, ailesiyle huzurlu bir hayat yaşayan Oktay Kaynarca’nın otomobil sevdasını bilmeyen yok.

blank

Antika, eski otomobillerden son teknoloji jiplere kadar çeşit çeşit otomobile sahip olan Oktay Kaynarca için geçtiğimiz günlerde yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolü Oktay Kaynarca çevreyi korumak amacıyla BMW markasının geçtiğimiz aylarda tanıttığı elektrikli i7 otomobili için tam 8 milyon TL’yi gözden çıkartmış! Yeni elektrikli BMW i7’de ön ve arka akslarda olmak üzere iki adet elektrik motoru bulunuyor. Bu sayede i7 dört tekerden çekiş özelliğine sahip oluyor. İki elektrik motoru sayesinde toplamda 544 beygir güce sahip. Elekrikli BMW i7 sedan modelinin batarya teknolojisi sayesinde 590 km ile 625 km menzile sahip.

Medya Şirketinden Açıklama Geldi!

blank

Aracı özel kılan ise ikonik tasarımı. Swarovski kristal detaylarla bezenmiş ön tasarımı araca özgün bir tasarım katarken, mücevher izlenimi veriyor. Otomobilin fiyatı ise tam 8 milyon TL. Ancak bugün Oktay Kaynarca’nın ortakları arasında bulunduğu Güzel Medya Adamlar’dan açıklama geldi. Medya şirketinin açıklamasına göre otomobil Oktay Kaynarca için değil Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde kullanılmak üzere kiralanmış. Güzel Adamlar Medya şirketinden yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi; “Söz konusu araç, proje tasarım ve genel hikayesinde imzası olan ve başrol erkeği Cezayir Türk karakterine hayat verdiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için kiralandı. Şirkete ait kiralanan araç projelerde kullanılacak.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz