İstanbul’da Nikahı Kıyılan Şeyma Subaşı Şimdi de “Yılın Düğünü” İçin Marakeş’e Doğru Yola Çıktı!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2023

İstanbul’da Nikahı Kıyılan Şeyma Subaşı Şimdi de “Yılın Düğünü” İçin Marakeş’e Doğru Yola Çıktı!

Instagram’ın ünlü influencerlarından Şeyma Subaşı, önümüzdeki günlerde Fas’ın Marakeş şehrinde bir süredir birlikte olduğu Meedo eniştemiz ile şaşalı bir düğünle dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Attığı her adımla magazin gündemi belirlemeye devam eden Şeyma, aslında dün akşam İstanbul’da nikah kıydı ancak “Yılın Düğünü” için Marakeş hazırlıkları da çoktan başladı!

Şeyma Subaşı Sonunda Muradına Erdi, Sıra Düğünde!

Attığı her adımla magazin gündemini etkilemeyi başaran Şeyma Subaşı, 2018 yılında Acun Ilıcalı ile bir yıllığına evlenmiş ve sessiz sedasız ayrılmıştı. Ardından İtalyan Dj Guido ile kısa bir ilişki yaşayan Şeyma, sonunda aradığı mutluluğu Mısırlı eniştemiz Mohammed Alsaloussi yani nam-ı diğer Meedo ile bulmuştu. Bir küs bir barışık 3 yıldır aşk yaşayan çiftimiz, sonunda muradına erdi! Şeyma Subaşı ve Meedo, dün akşam saatlerinde İstanbul’da nikahlarını kıydı.

blank

Instagram’dan videolar ve fotoğraflar paylaşarak bu haberi takipçilerine duyuran Şeyma, nikahtan dakikalar sonra sosyal medya hesabından soyadını Alsaloussi yapmayı da ihmal etmedi. Geçtiğimiz aylarda “Yılın Düğünü”nü yapacağını söyleyen Şeyma Subaşı, nikahın ardından Marakeş’e doğru yola çıktı. Havaalanından video paylaşan güzelimiz, videonun üstüne “Marakeş’e doğru, hayatımda ilk kez ve böylesine anlamlı bir amaç için” notunu düşmeyi ihmal etmedi. Bakalım gerçekten de Marakeş’te yılın düğününü görebilecek miyiz?

blank

Ablası Düğününe Katılmayacak!

Ablasıyla arasının kötü olduğunu bildiğimiz Şeyma Subaşı, Kübra Açıl’ın düğününe katılmayacağını şu sözlerle duyurmuştu; “Ablamı 2-3 ay önce büyük bir mutlulukla düğünüme davet ettim. Ama o bahaneler bularak gelemeyeceğini söyledi. Tabii ki de hayal kırıklığına uğradım, üzüldüm. Ama pek de değil. Neden? Çünkü her insanın bir anlama kapasitesi var sonuçta. Eğer şimdi karşındaki insandan onun kapasitesinin üstünde bir şey beklersen hayal kırıklığına uğramış olursun. Ben hayal kırıklığına uğramıyorum şu anda artık. O başka bir bahane bulup, beni başka bir türlü suçlayıp, kafasında kendini rahatlatarak bir şeyler bulabilir. Anlatamıyorum bence, pek anlatmayayım da zaten çok özel konular. Ama ablam düğünüme davetliydi, kendisi gelmemeyi tercih etti. Bu kadar.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz