Beni Çekmeyi Çok Seviyorsun: Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan Partneri Serkay Tütüncü’ye Öyle Pozlar Verdi ki

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Beni Çekmeyi Çok Seviyorsun: Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan Partneri Serkay Tütüncü’ye Öyle Pozlar Verdi ki

Masumiyet’in güzel oyuncusu İlayda Alişan’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu dizideki rol arkadaşı Serkay Tütüncü’ye poz verdiği fotoğrafları Instagram’da paylaştı. Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü’nün yorumu ise sosyal medyada olay oldu.

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü

Fox Tv’nin sevilen dizisi Masumiyet ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. İlk başladığı günden beri olay yaratan dizi, Türkiye’nin en ilgi çekici projelerinden biri oldu. Reyting listelerinde başarılı bir performans gösteren fenomen dizinin başrollerinde ise Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi isimler var. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile dikkat çeken Masumiyet sezonun en iddialı yapımlarından biri.

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü

Masumiyet ile büyük bir çıkış yapan ve Türkiye’nin kalbinde taht kuran İlayda Alişan’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Güzel oyuncu rol arkadaşı Serkay Tütüncü’ye poz verdi.

“Biliyorum Beni Çekmeyi Çok Seviyorsun”

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın arasından su sızmıyor. Sette çok eğlenen ünlü ikiliden her gün keyifli bir paylaşım geliyor. Güzel oyuncu bu kez de rol arkadaşı Serkay Tütüncü’nün kamerasına poz verdi. İlayda Alişan, yakışıklı oyuncunun çektiği o pozları Instagram hesabında paylaştı.

Paylaşımının altına “@serkaytutuncu objektifinden fotograf dizisi (biliyorum beni cekmeyi cok seviyorsun)” yazan Alişan’a ünlü isimden yorum gecikmedi. Serkay Tütüncü bu pozlara “Çok şanslısın be. Bu çocuk daha ne yapsın sana..?” diye yorum yaparak favori fotoğrafının sonuncusu olduğunu dile getirdi.

Sette Çok Eğleniyorlar

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü

Geçtiğimiz günlerde Onedio’ya konuk olan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü herkesin merak ettiği soruları yanıtladı. Samimi tavırlarıyla dikkat çeken ikili “Karantinada setten bir kişiyle kalmak zorunda kalsanız kimi seçersiniz?” sorusuna ikisi de birbirlerini söyledi. Setten sürekli eğlenceli storyler paylaşan ünlü ikili, setin göründüğünden çok daha eğlenceli olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Zeynep 19 Nisan 2021

Çok iyi ay serkanda çok yakışıklı

Zeynep 19 Nisan 2021

Bu filimi çok merak ediyorum🤩

Yorum Yaz