Ada’da Tansiyon Yüksek! Dora Yine Ortalığı Fena Karıştıracak! Survivor 72. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Ada’da Tansiyon Yüksek! Dora Yine Ortalığı Fena Karıştıracak! Survivor 72. Bölüm Fragmanı

Türkiye’nin en heyecanlı programı Survivor’da yine sular durulmuyor. Gözünü iyice karartan Dora ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Ancak bu kez Steven çok kızgın.

survivor-acun ılıcalı

Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor, Türkiye’nin en çok izlenen ve en heyecanlı yarışma programlarından biri. Acun Medya tarafından hazırlanan fenomen program birbirinden heyecanlı bölümleriyle tüm Türkiye’yi adeta ekranlara kilitliyor. Ünlüler ve Gönüllüler adındaki iki takımın ıssız bir adada yaşam mücadelesini ve birincilik tutkusunu ekranlara taşıyan Survivor, senelerdir en fenomen programlardan biri.

survivor-acun ılıcalı

Survivor 2021’in Ünlüler Takımı’ndaki isimler İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Barış Özbek, İlayda Şeker, Sergen, Bahar iken Gönüllüler Takımı’ndaki isimler ise Uğurtan Dora, Emin Günenç, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Baran, Duygu oldu.

survivor-acun ılıcalı

Önceki bölümüyle heyecandan nefesimizi kesen Survivor’un yeni bölümünde neler olacak gelin hep beraber bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Market oyununda karşı karşıya gelen takımlarda zafer Ünlüler takımının oldu. Daha sonra oynanan dokunulmazlık oyununda ise İsmail yenince sinirlenen Dora ortamı gerdi. İsmail, Dora’nın yarıştığı bölüme elindeki halkayı atınca adada büyük bir kriz çıktı. Neredeyse kavga edecek ikilinin arasına Acun Ilıcalı girerek ortalığı sakinleştirmeye çalıştı.

survivor-acun ılıcalı

Dokunulmazlık oyununun da kazananı Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler ise ada konseyine bir aday çıkarmak zorunda kaldı. Haftanın ilk eleme adayı ise Dora oldu.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Dora yine ortalığı karıştıracak gibi. Adada kalabilmek için her şeyi ortaya koyan takımlardan hangisinin yüzü gülecek? Elemeye kim kalacak? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

İsimsiz 19 Nisan 2021

Artık Survivor çok sıkıcı izlenmiyo bile eskisi gibi heyecanlı değil artık hiç yayınlanmasın eski yarışmacılar olmuş olsaydı daha çok güzel olurdu

Yorum Yaz