Kaldı mı Böyle Arkadaşlıklar! Safiye Soyman Seda Sayan ile Özlem Giderdi: “Barbim Gelmiş Kokusunu Özledim”

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Kaldı mı Böyle Arkadaşlıklar! Safiye Soyman Seda Sayan ile Özlem Giderdi: “Barbim Gelmiş Kokusunu Özledim”

Kaos dolu magazin dünyasında neyse ki böyle arkadaşlıklar da var. Seda Sayan’ı çok seven ve koyu bir hayranı olan Safiye Soyman arkadaşını öyle bir sevdi ki tüm sosyal medyada olay oldu.

seda sayan, safiye soyman

Safiye Soyman ve Seda Sayan uzun süredir çok yakın arkadaşlar. Birbirlerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan ikili sosyal medya paylaşımlarıyla da olay oluyor. Dün bir arada olan ünlü ikiliden yine olay yaratacak bir paylaşım geldi. Seda Sayan arkadaşı Safiye Soyman ile uzun bir hikaye serisi paylaştı, Safiye Soyman’ın Seda Sayan’a dedikleri ise sosyal medyayı kırdı geçirdi.

“Kokusunu Özlemişim”

Tatilden döndükten sonra arkadaşı Seda Sayan’a sıkı sıkı sarılan Safiye Soyman kankası ile özlem giderdi. Seda Sayan’ “Aşkım gelmiş, benim barbim gelmiş, kokusunu özlemişim” diyen Safiye Soyman, sözleriyle Instagram’da olay oldu. Keyifli bir şekilde sohbet eden ikili o eğlenceli anları sevenleriyle paylaştı. Safiye Soyman ise en iyi arkadaşı Seda Sayan’ı sevmeye doyamadı. Arkadaşını sarılıp öperek “Kokunu özlemişim, sesini özlemişim” dedi. Fenomen ikili samimi dostluklarıyla adeta düşman çatlattı.

Seda Sayan’ın En Büyük Hayranı O

Safiye Soyman, arkadaşı Seda Sayan’a olan hayranlığını ve sevgisini sosyal medyada ilan etmekten de asla çekinmiyor. Safiye Soyman, Seda Sayan’ı öyle çok seviyor ki ünlü ismin her Instagram fotoğrafına yorum yapıyor. Arkadaşının güzelliğini her fırsatta öven ve barbim diye seslenen Safiye Soyman, Seda Sayan’ın fotoğraflarına yorum yapmakla da yetinmiyor. Soyman, kendi hesabında da sık sık Seda Sayan ile olduğu pozları paylaşıyor.

Arkadaşına “Sen benim dünyamsın, aşkımsın” diyen Safiye Soyman, arkadaşı Seda Sayan’dan ayrı kalınca çok özlediğiniz ve beraberken rahat ettiğini de dile getiriyor. Ünlü ikilinin arkadaşlıkları daim olsun diyor, herkese Safiye Soyman gibi bir arkadaşın nasip olmasını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz