Hülya Açıkgöz Hadise İçin “Ben Konuşursam Türkiye’ye Adım Atamaz” Demişti! Sözleri Tekrar Gündeme Oturdu!

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Hülya Açıkgöz Hadise İçin “Ben Konuşursam Türkiye’ye Adım Atamaz” Demişti! Sözleri Tekrar Gündeme Oturdu!

İki gündür sosyal medyada Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Sarrab’ın arapsaçına dönen ilişkileri güne damga vurmaya devam ediyor! İlk olarak Ebru Gündeş’in 11 yıllık eşi Reza Sarrab’a “aldatma” gerekçesiyle boşanma davası açtığı haberi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Ebru Gündeş, Reza Sarrab ve Hadise

Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Sarrab Arapsaçı!

Ardından da Ebru Gündeş’in aldatıldığı kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu iddia edildi. Bütün bu olayların arasında Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ün geçtiğimiz aylarda kardeşi için “Ben konuşursam Türkiye’ye adım atamaz!” sözleri tekrar gündeme geldi!

Ebru Gündeş, Reza Sarrab ve Hadise

Güzel şarkıcı Hadise’nin ailesiyle arası bir iyi bir kötü! Zaman zaman aile sorunlarıyla magazin gündemini meşgul eden Hadise, son olarak ablası Hülya Açıkgöz ile birbirine girdi. Bu kavgadan sonra aralarını bir türlü düzeltemeyen ikilinin küslükleri devam ediyor. Fakat Hadise’nin, Ebru Gündeş’in eşi Reza Sarrab’la ilişki yaşadığı iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yaratınca gözler Hülya Açıkgöz’e çevrildi.

Hülya Açıkgöz ve Hadise

“Vergiden Çalan Herkesten Çalar!”

Henüz bu konuda yeni bir açıklama yapmayan Hülya Açıkgöz, geçtiğimiz Ekim ayında Instagram’dan kendisine gelen; “Hülya Hanım neden açık ve net kendinizi ifade etmiyorsunuz? Sanki bir abla kardeşini kullanmış ya da dolandırmış imajı çizildi. Buna son vermek susmayarak sizin elinizde!” yorumuna cevap vererek üstü kapalı Hadise’nin suçlu olduğunu iddia etmişti; “Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar. Türkiye’ye adım atamazlar! Yazılanlara inananları da garip buluyorum. Hangi fakir zengini dolandırmış bu dünyada? Ben tapu falan da almadım kimseden, tapumu alan kendileri. Büyük bir tapu değil, 6 sene kenara koyduğum parayla aldığım ilk arsaydı. Başka mal mülk de yok bende! Herkes gibi çalışanım, milyonlarım yok. Milyonları olanlar göstersin ne kadar vergi ödemişler acaba? Vergiden bile çalan herkesten çalmayı da bilir. Ben işimi yaptım, işimin karşılığında paramı almadığım zamanlar oldu. Neyse kitap yazabilirim…”

Bütün bu yaşanan olayların ardından akıllara Hülya Açıkgöz’ün bu açıklaması geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz