Bensu Soral Koronavirüs Aşısı Oldu Ortalık Karıştı! Güzel Oyuncudan İlk Açıklama Geldi: Kronik Hastalığı Varmış!

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Bensu Soral Koronavirüs Aşısı Oldu Ortalık Karıştı! Güzel Oyuncudan İlk Açıklama Geldi: Kronik Hastalığı Varmış!

Koronavirüs aşısı polemiklerinin ardı arkası kesilmiyor! Geçtiğimiz aylarda denek olarak aşı olmayayı kabul eden Çağla Şıkel’le başlayan “aşı” kavgasına bugün güzel oyuncu Bensu Soral da dahil oldu. Instagram hesabından Biotech Koronavirüs aşısı olduğunu duyuran güzel oyuncu; özellikle de Twitter ve Ekşi Sözlük’te linç yemeye başladı.

Bensu Soral

Aşı Polemiğinde Sular Durulmuyor!

Koronavirüs’le birlikte hayatımız çok değişti! Maskeler, virüsler, dezenfektanlar derken ülke gündeminde yeni bir polemik konusu daha türedi: Koronavirüs aşısı! Pek çok kişinin aklında aşıyla ilgili onlarca soru varken, bir de ünlülerimizin aşı kavgası sosyal medyada büyük ses getirmeye başlayınca ortalık iyice karıştı.

Alişan ve Çağla Şıkel

Ülkemizde Koronavirüs aşısının ne kadar koruyucu olduğu tartışılırken bir de ünlülerimizden bir bir aşı storyleri gelince; kafamız iyice karıştı. İlk olarak Çağla Şıkel ve Alişan’ın başlattığı Koronavirüs aşısı polemiği çığ büyümeye devam ediyor. Aylar önce denek olarak aşı yaptıran Çağla Şıkel ve Alişan, aynı gün içinde sosyal medyadan linç yemeye başlamış ve “denek” olduklarını anlatana kadar zorluk yaşamışlardı!

Bensu Soral ve Hakan Baş

Bensu Soral Aşı Olduğunu Duyurdu Ortalık Karıştı!

Aynı zorluğu geçtiğimiz hafta Berna Laçin, “basın kartı” sayesinde Koronavirüs aşısı olduğu zaman Twitter’da yaşamış ve insanlara “gazeteci” olduğunu inandırmakta güçlük çekmişti. Hatta kavgaya Alişan’da dahil olarak; Berna Laçin’in basın kartına nasıl sahip olduğunu sorgulamış ve haksız yere aşı olduğunu ima etmişti.

Bensu Soral Aşı

Bugün ise Koronavirüs aşı polemiğine yeni bir isim katıldı: Bensu Soral! Güzel oyuncu Instagram hesabından Biotech’in Koronavirüs aşısını olduğunu duyurunca ortalık karıştı. Henüz 31 yaşında olan Bensu Soral’a aşı sırasının nasıl geldiği ise sosyal medya kullanıcıları tarafından sorgulanmaya başlandı.

Sosyal medya kullanıcıları ise Bensu Soral’a oldukça öfkeli!

Twitter’ın yanı sıra Ekşi Sözlük kullanıcıları da öfkelerini dile getirmekten geri durmuyor:

Bensu Soral Ekşi yorum
blank

Güzel oyuncudan ise Koronavirüs aşısıyla ilgili yeni bir açıklama geldi! Bensu Soral “Crohn hastası” olduğu için aşı önceliğine sahip olduğunu ve herhangi bir ayrıcalığı olmadığını Instagram hesabından takipçilerine duyurdu.

blank
Benzer Haberler

Bir 11 Nisan 2021

Bu Ülkedeki Adalet Duvarda ki Bir Yazıdan İbaret;
İzmir Çiğlide Covid Yüzünden Vefat Eden Polis Mehmet Duman Devlet Hastanesinde Çalışıyordu ve Aşı Vurmak İstediğini Söyledi Hastane Yönetimine Kronik Rahatsızlığından Dolayı Sırası Gelmediği İçin Öncelikli Sağlıkçılar Diyerek Sırasını Beklemesini Söylediler. Sırası Gelmeden Polis Abimizi Kaybettik Virus Yüzünden, Şuan Bu Haberi Okurken Yitip Giden Canları Düşünüyorun Ve Çok Üzülüyorum Böyle Ülke Nasıl Olduk, Vefa Gösteren Ve Halkına Saygı Duyan İnsanlar Haksızlık Yapmadan Sırasını Bekliyor. Ama Ne Yazık ki Doğru İnsanlar Kaybediyor Bu Zamanda. Bu Süreç Ne Kadar Kirli Bir Düzen Olduğunu Ayan Beyan Gösteriyor. Adalet Birgün Herkeze Lazım Olucak.

Yorum Yaz