Demet Akalın’dan Sonra Aleyna Tilki’ye Bir Darbe de Bahar Candan’dan Geldi: “Dünya Starı Olacağım Diyordu…”

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Demet Akalın’dan Sonra Aleyna Tilki’ye Bir Darbe de Bahar Candan’dan Geldi: “Dünya Starı Olacağım Diyordu…”

“Dünya starı olacağım!” açıklamasından sonra eleştiri oklarının hedefi olan Aleyna Tilki, bu sefer de TV8’in moda yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan’ın ağır sözlerine maruz kaldı! Bir Youtube kanalına konuk olan Bahar Candan; “Kendine rakip gördüğün biri var mı?” sorusuna “Eskiden Aleyna Tilki’yi rakip görüyordum ama ‘Dünya starı olacağım’ dedikten sonra şarkısı 7 milyon tık alınca rakip görmemeye başladım!” yanıtını verince sosyal medya karıştı! Nedir bu Aleyna Tilki’nin çilesi, önce Demet Akalın sonra Bahar Candan…

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki, adını Türkiye’ye ilk duyurmaya başladığı andan itibaren “Dünya starı olacağım!” çıkışıyla akıllara kazındı! Her fırsatta kendini geliştirmeye devam ettiğini vurgulayan güzel şarkıcı; Koronavirüs pandemisinden önce Amerika’ya giderek eğitim almaya başlamıştı. Fakat Koronavirüs pandemisi patlak verdikten sonra Türkiye’ye dönmek zorunda kalan Aleyna Tilki; önceki günlerde ilk İngilizce şarkısı “Retrograde”i sevenleriyle buluşturdu.

Aleyna Tilki

Demet Akalın’dan Ağır Sözler!

Ancak medyadan yeterli desteği göremediğini iddia eden güzel şarkıcının Retrograde’i Kerimcan Durmaz’ın Peşimde şarkısıyla aynı gün yayınlanınca; Aleyna Tilki, Kerimcan Durmaz’ın gölgesinde kaldı. İstediği çıkışı yakalayamayan Aleyna Tilki, bir de Demet Akalın’ın diline düşünce sosyal medya karıştı.

Demet Akalın ve Aleyna Tilki

Star TV’de ortisi Alişan’la sabah programı sunan Demet Akalın, Işın Karaca’nın konuk olduğu bir programda Aleyna Tilki için “Dünya starı olacağım dedi, bak yazık çocuk dizisinde oynuyor. Yalan mı söylüyorum? Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum! Bu kadar sivri konuşmayacaksın ‘Ben 3 sene sonra dünya starıyım’ bak şimdi çocuk dizisinde başrolsün. Hira bile açıp seyretmiyor artık!” deyince ortalık karıştı.

Bir Darbe de Bahar Candan’dan!

Ancak Aleyna Tilki’ye yüklenen tek isim Demet Akalın değil! TV8’de yayınlanan “Bu Tarz Benim” yarışmasıyla popülerlik kazanan Candan Kardeşlerden Bahar Candan; önceki haftalarda Uludağ’da bir gencin saldırısına uğramıştı. Bu saldırı sonrası magazin gündemi olan Bahar Candan, geçtiğimiz gün ünlü Youtuber Berkcan Güven’in kanalına konuk oldu. Berkcan’ın “Kendine rakip olarak gördüğün biri var mı?” sorusuna “Eskiden Aleyna Tilki’yi rakip görüyordum ama ‘Dünya starı olacağım’ dedikten sonra şarkısı 7 milyon tık alınca rakip görmemeye başladım!” yanıtını veren Bahar Candan, videodaki herkesi şaşkınlığa uğrattı!

Benzer Haberler

Alev 11 Nisan 2021

Selem naber

Yorum Yaz