Daha Önce Hülya Avşar’dan “Şaplak” İsteyen Serkay Tütüncü Şimdi de İlayda Alişan’a Denizanası “Takliti” Yaptı!

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Daha Önce Hülya Avşar’dan “Şaplak” İsteyen Serkay Tütüncü Şimdi de İlayda Alişan’a Denizanası “Takliti” Yaptı!

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet yayınlandığı ilk günden beri hem sosyal medyayı hem de televizyon seyircilerini kendisine çekmeyi başardı! Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici senaryosuyla reyting sıralamasına hızlı bir giriş yapan Masumiyet oyuncuların Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan, set arkasında da oldukça eğlenceli dakikalar yaşıyor. Hatta Serkay Tütüncü bütün set ekibini “kahkahalara boğmayı” başarıyor! Bugün Serkay Tütüncü’nün, İlayda Alişan’a yaptığı “denizanası” şakası sizi hayattan soğutabilir, önden uyarımı yapmak istedim!

Serkay Tütüncü

Masumiyet dizisi henüz yayınlanmaya başlayalı birkaç bölüm olmuş olsa da; hem dizide yaşanan entrikalar hem de yapım ekibinin seyircilere “entrikaları” (Yapım ekibinin Hülya Avşar’ı, filtre basa basa “Voldemort”a çevirmesi) Masumiyet’i kısa sürede sevilen yapımlardan biri haline getirdi. Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan gibi usta oyuncuların başrolleri paylaştığı dizi özellikle de Kanal D’nin Sadakatsiz dizisiyle sık sık karşılaştırıyor.

Masumiyet

Masumiyet Setinde Kahkaha Tufanı Durdurulamıyor!

Hatta sosyal medyada Sadakatsiz’in kötü adamı Volkan ile Masumiyet’in kötü adamı İlker birbirlerine çok benzetiliyor ve Twitter’da ikili üzerinden bol bol geyik yapılıyor. Ancak Masumiyet’te kötü adam karakterini canlandıran Serkay Tütüncü; normal hayatında oldukça “şakacı” biri! Yakışıklı oyuncu, kameralar kapanınca sık sık diğer oyuncu arkadaşlarıyla geyik yapmaktan geri durmuyor.

İlk olarak önceki haftalarda Hülya Avşar’ın yanına giden Serkay Tütüncü, güzel oyuncudan poposuna vurmasını istemiş ve sonrasında da bu anları “Ricky Martin işine bak kardeşim!” diyerek Instagram hesabında paylamıştı. Bugün ise Serkay Tütüncü mizah seviyesini Instagram takipçilerine kanıtlamak istercesine; rol arkadaşı İlayda Alişan’a “denizanası” takliti yaptı. Bizler videoyu izlerken hayattan biraz soğumuş olsak da İlayda Alişan kahkahalarını tutamadı!

Ne diyelim, eğlenceniz bol olsun Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz