Acun Ilıcalı’dan Exxen İçin Büyük Hamle! Leyla ile Mecnun’dan Sonra Avrupa Yakası Geliyor: Beklenen Açıklama…

Dilek

Haberler

9 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı’dan Exxen İçin Büyük Hamle! Leyla ile Mecnun’dan Sonra Avrupa Yakası Geliyor: Beklenen Açıklama…

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, bekleneni bir türlü veremeyen Exxen için ciddi hamleler yapmaya başladı. Dizilere ağırlık vermeye karar veren Acun Ilıcalı, bu kez efsane dizi “Avrupa Yakası”nı geri getireceği iddiasıyla gündemi salladı.

Acun Ilıcalı

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, televizyondaki ve yurt dışına ihraç ettiği formatlardaki büyük başarılarıyla tanınıyor. Muhabirlikten medya patronluğuna yükselen ender isimlerdenolan Acun Ilıcalı, geçen yıl yeni bir yatırım kararı aldı. Dijital platformların geleceğini gören ünlü isim, 900 milyon TL yatırım yaparak ve özellikle YouTube’dan önemli isimleri transfer ederek yeni bir platform kurdu. Ama Exxen adını verdiği platform aylardır bekleneni veremedi. Daha ilk günde reklamlı ama ücretli bir seçenek ve teknik yetersizliklerle karşılaşan kullanıcılar, içerik kalitesini de beğenmeyince Exxen’i terk etmeye başladı. Promosyon hamleleri de Exxen’i kurtaramayınca eski formül devreye girdi, tutan işlere yüklenmek!

Art Arda Dev Hamleler

Ali Atay Serkan Keskin

Önce Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden “Leyla ile Mecnun”la anlaşan Acun Ilıcalı, sonra da UEFA Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi ve Konferans Ligi’nin yayın haklarını satın aldı. Fenomen sunucu Müge Anlı’yı da bir belgesel için ikna etmeye çalıştığı söylenen Acun Ilıcalı, kendi özlenen formatlarını da tekrar yayınlama kararı aldı. “Yetenek Sizsiniz”i geri getiren ünlü isim, şimdi de bir başka efsane diziyi tekrar çekeceği iddiasıyla gündemde.

“Avrupa Yakası” Hayranları Çıldırdı

blank

Tele1’in iddiasına göre, 2004-2009 yılları arasına damga vuran ve hala YouTube’da izlenme rekorları kıran “Avrupa Yakası”, Exxen için tekrar çekilebilir. Yıllardır dizinin geri dönmesini isteyen hayranları, senarist ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’e baskı yapıyordu. Gülse Birsel ise, “Yapımcı kolay, benim o evreni kurmam, yazmam lazım. Ona da vakit gerekiyor. Biraz daha sabır” diyerek ekrana dönüş sinyalleri veriyordu.

İddiaya göre, o yapımcı Acun Ilıcalı oldu. Konuyla ilgili resmi açıklamanın çok yakında geleceği söyleniyor. “Jet Sosyete” dizisinde 10 dakika da olsa Aslı ve Volkan karakterlerini görmek olay yaratmıştı. Kim bilir, tüm kadro geri gelirse neler olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz