Bensu Soral’dan Hülya Avşar’a İrem Dericiden Demet Akalın’a Ünlülerin Gariplikleri! Kimi Sünnet Olmak istemiş kimi…

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Bensu Soral’dan Hülya Avşar’a İrem Dericiden Demet Akalın’a Ünlülerin Gariplikleri! Kimi Sünnet Olmak istemiş kimi…

Herkesin türlü türlü tuhaf huyları, alışkanlıkları ya da inançları var malum. E ünlüler de insan olduklarına göre elbette onların da çok değişik huylarının olması son derece doğal. Televizyonda ya da magazinde hep mükemmelmiş gibi gördüğümüz ünlülerin de birer insan olduklarının ispatı olarak ünlülerin tuhaf huylarına bir bakmak ister misiniz?

Bensu Soral

Cam Tavanlar dizisinin güzel başrol oyuncusu Bensu Soral’in gerçekten çok zor bir tuhaf huyu var. O da, bir eliyle yaptığı herhangi bir şeyi mutlaka diğer eliyle de yapmak. Güzel oyuncunun örneğin bir eliyle yanağını kaşıyorsa diğer eliyle de diğer yanağını kaşıması gerekiyormuş. Ya da bir elini çarptıysa diğer elini de çarpması bir zorunlulukmuş. Ne diyelim kolay gelsin!

Büşra Pekiner

blank

Çok Güzel Hareketler’den tanıdığımız Büşra Pekiner ise gerçekten tuhaflık yarışması yapsak birinci gelebilir. Ama güzel oyuncunun ilginçliği neyse ki çocukluğunda kalmış. Çünkü Pekiner çocukken sünnet olmak istiyormuş. Neden mi? Bütün kalabalık sadece onunla ilgilensin diye.

İrem Derici

blank

Bu satırları okuyunca İrem Derici’den de bu beklenirdi diye düşünebilirsiniz. Zira güzel sanatçı 16 yaşındayken burnunu beğenmediği için duvara vurmuş Ne mi olmuş? Tabii ki kırılmış.

Hülya Avşar

blank

Hülya Avşar ise çalıştığı yer 90. katta olsa yine de asansöre binmeyip teker teker o basamakların hepsini ayağıyla çıkar. Çünkü Avşar kızının onu oldukça korkutan bir asansör fobisi var. Masumiyet dizisinin ekibini de az peşinden sürüklemişliği yoktur o merdivenlerde.

Demet Akalın

blank

Demet Akalın’ın garipliği de nazar boncuğu takıntısında yatıyor. Ünlü şarkısı sahneye her adım atışında dua ettiğini biliyor muydunuz? Üstelik nazar boncukları da çok önemli onun için.

İlker Kaleli

blank

Poyraz Karayel dizisi ile herkesin hayran olduğu İlker Kaleli ise uyurgezermiş. Ve geceleri kalktığında bilinçsizce yaptığı tek bir şey varmış O da nutella yemek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz