Buse Varol Son Dakika Gelişmesini Aktardı! Alişan ve Tektaş Ailesi Zor Günlerden Kurtulamıyor!

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Buse Varol Son Dakika Gelişmesini Aktardı! Alişan ve Tektaş Ailesi Zor Günlerden Kurtulamıyor!

Haftalardır hastanenin önünden ayrılmayan Tektaş ailesinden son dakika gelişmesi geldi. Buse Varol, sosyal medya gönderimi ile güzel haber diledi.

alişan-buse varol-selçuk tektaş

Mutlulukları ve huzurlu yuvaları ile gündemden düşmeyen Alişan ve Buse Varol çiftine nazar değdi. Bildiğiniz gibi Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş bir süredir koronavirüs ile mücadele ediyor. Hastalığı oldukça ağır geçiren ve kaldırdığı hastanede entübe edilen Selçuk Tektaş’ın durumu günlerdir ciddiyetini koruyor. Alişan’ın kardeşinin kritik durumu ise tüm Tektaş ailesini adeta yasa boğdu.

alişan-buse varol-selçuk tektaş

Selçuk Tektaş’ın başından bir an olsun ayrılmayan Alişan ve eşi Buse Varol ise Tektaş’ın hastalığı atlatabilmesi için ellerinden geleni yapıyor. Selçuk Tektaş’ın hastalığından dolayı zor günler geçiren Alişan ve Buse Varol, çok nadir paylaşım yapsa da sosyal medyayı bilgilendirmeyi ve dua istemeyi ihmal etmiyor. Hatta Alişan’ın yakın arkadaşı Demet Akalın bile sosyal medyadan Selçuk Tektaş’ın sağlığına kavuşması için çağrı yapıyor.

Buse Varol’dan Son Dakika Paylaşımı

alişan-buse varol-selçuk tektaş

Sosyal medyada oldukça aktif olan Buse Varol, Selçuk Tektaş’ın hastalığı ile birlikte sessizleşti. Sosyal medya kullanmayı oldukça azaltan Buse Varol’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Gökyüzünü paylaşan fenomen isim o paylaşımına “İnşallah güzel haberler alacağımız bir gecenin sabahı olur…” diye not ekledi. Anlaşılan o ki Selçuk Tektaş’ın durumu ciddiyetini korumaya devam ediyor. Buradan tekrar acil şifalar diliyoruz.

“Ölümden Döndüm!” Demişti

alişan-buse varol-selçuk tektaş

Alişan’ın 3 yıl önce “Ölümden döndüm” diyerek anlattığı liposuction (Yağ aldırma) ameliyatı ile ilgili şikayette bulunduğu dosya karar bağlandı. Yaşadığı olayı herkesten saklayan Alişan yasal yollara başvurmak için harekete geçmişti. Ancak savcılık soruşturma sonunda 6 aylık şikayet süresini aşan ünlü ismin talebini reddetti. Şikayetin kovuşturmaya dair yer olmadığına karar veren savcılık dosyayı kapattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz