Sihirli Annem Tuğçe’nin Kendisine Yaptıklarına İnanamayacaksınız! Oyuncu Damla Ersubaşı’nın Akıl Almaz Görüntüleri

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Sihirli Annem Tuğçe’nin Kendisine Yaptıklarına İnanamayacaksınız! Oyuncu Damla Ersubaşı’nın Akıl Almaz Görüntüleri

Sık sık estetik haberleri ile gündeme gelen ancak her defasında “Hiç estetiğim yok” diyen Damla Ersubaşı’ndan bu kez itiraf niteliğine bir açıklama. Gerçi söylediğinden çok daha fazlası var gibi görünüyor ama biz Ersubaşı’nın yalancısıyız. İşte Sihirli Annem’in Tuğçe’sinin son estetik müdahalelerine dair anlattıkları!

Daha İlk Kez Botoks Yaptırmış

Bir zamanların çocuk oyuncularından Damla Ersubaşı’nı hepimiz Sihirli annem dizisinden tanırız. Dizide Cem’in kız arkadaşı Tuğçe karakterine hayat veren Damla Ersubaşı büyüdü, evlendi, çocukları oldu da estetikler yaptırıyor. Kimilerine göre zaten daha önce de yaptırıyordu ama Ersubaşı’na göre o bahsettiği dolguları botoksları daha yeni yaptırıyormuş.

Tuğçe’den Ters Köşe

28 yaşına giren Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı “Yanağıma, dudağıma, çeneme, burnuma dolgu yaptırdım. Botoksum da var. 30’a 2 kala tribine girdim” diyerek herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı. Genellikle estetiğe dair her şeyi inkar eden Subaşu bu kez ters köşe yaptı ve botokslarını dolgularını kabul etti.

Önce İyiyiz Dedi Sonra Şiddet Gördüm İddiası

blank

Eşi Mustafa Can Keser’e ilişkin ihanet iddiaları ortaya çıktığında Damla Ersubaşı öncelikle bu iddiaları yalanlamıştı. Verdiği bir röportajda “Biraz sorunlar yaşadık. Karantinanın da etkisi var. Şu an ‘Boşandık’ diye bir şey demiyorum ama sorunlarımız oldu, çözdük gibi. Eşim ile aynı evde kalıyoruz. Tartışma nedenimiz ihanet değil. Bu süreçte her şey insanın gözüne batıyor. Birlikte çok fazla yan yana bulunmamak daha iyi. Ben eşim tarafından hiçbir zaman aldatılmadım. Evet, birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama ‘Boşandık’ diye bir şey söz konusu değil.” demişti. Ancak bu açıklamasının ardından kısa bir süre sonra eşinden şiddet gördüğünü iddia etmiş ve boşanma kararı almıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz