“Özür Dileyemezsin!” Arkadaşı Dizisiyle Dalga Geçince Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Sosyal Medyada İsyan Etti

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

“Özür Dileyemezsin!” Arkadaşı Dizisiyle Dalga Geçince Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Sosyal Medyada İsyan Etti

Kanal D’nin fenomen dizisi Camdaki Kız’ın yıldızı Burcu Biricik gündemden düşmüyor. Sezon arası girince eşi ile tatile çıkan güzel oyuncudan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

camdaki kız-burcu biricik

Sezona oldukça iddialı bir şekilde başlayan Camdaki Kız şüphesiz bu sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan fenomen dizi, ilk bölümünden beri reyting listelerinde zirveye oynuyor. Sıcakkanlı ve sevecen Nalan’ın çok zengin bir ailenin oğlu ile evlenmesiyle tepetaklak olan hayatına tanık olduğumuz bu hikaye, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile daha şimdiden televizyon dünyasına damga vurdu bile.

camdaki kız-burcu biricik

Başrollerinde Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Selma Ergeç gibi isimlerin olduğu dizinin Nalan’ından yepyeni bir paylaşım geldi. Sezon biter bitmez kocası Emre Yetkin ile birlikte soluğu tatilde alan Burcu Biricik sosyal medyanın gündemine oturdu.

İfşa Show

Kariyerinin altın çağını yaşayan Burcu Biricik, gündemden düşmüyor. Daha önce Beni Böyle Sev, Ulan İstanbul, Hayat Şarkısı, Kırmızı Oda gibi dizilerde izlediğimiz güzel oyuncuyu en son Camdaki Kız’da izlemiştik. Bu sene Fatma isimli bir Netflix dizisi ile de oyunculuğunu taçlandıran Burcu Biricik, sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden biri.

camdaki kız-burcu biricik

Başarılı oyuncudan yepyeni bir paylaşım geldi. Burcu Biricik, arkadaşının dizisi Camdaki Kız ile ilgili yaptığı espriyi Instagram’da paylaştı. O paylaşıma “Bunu koyup sonra benden özür dileyemezsin” yazan Burcu Biricik, sosyal medyanın gündemine oturdu. Hem Burcu Biricik’i hem de Camdaki Kız’ın hayranlarını da çok eğlendiren o esprinin sahibi ise Burcu Biricik’in paylaşımını kendi sosyal medyasında paylaşarak “İfşa Show diyebilir miyiz?” diye not düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz