Bensu Soral’ın Sıradan Bir Set Gününden #TBT Storysi Geldi! Ünlü Oyuncudan Sette Çılgınlar Gibi Dans Show

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2021

Bensu Soral’ın Sıradan Bir Set Gününden #TBT Storysi Geldi! Ünlü Oyuncudan Sette Çılgınlar Gibi Dans Show

Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle hayatımızda yer edinen Bensu Soral, daha sonra İçerde dizisiyle bir hayli sevilmişti. Bir süredir sessizliğini koruyan başarılı oyuncu, pandemi nedeniyle setlere ara vermişti. Bugün ise, oyuncudan TBT paylaşımı geldi. Belli ki setleri bir hayli özlemiş!

Bensu Soral’ın Mest-i Aşk Filmi

Bensu Soral en son Mest-i Aşk isminde bir filmde oynamaya başlamıştı. Çekimleri bir süre önce tamamlanan film henüz vizyona girmedi. Filmin vizyona girmesini bekleyen takipçiler de merak içinde kaldı. Mest-i Aşk filmi pandemi nedeniyle bekletiliyor.

Filmde Hande Erçel, İbrahim Çelikkol, Boran Kuzum, Burak Tozkoparan gibi başarılı isimler de oynuyor.

Tam Bir Sabah İnsanıymış!

Bensu Soral, geçenlerde verdiği bir röportajda uzun uzun kendinden bahsetmişti. Her sabah 05:00’da kalktığını söyleyen güzel oyuncu, enerji patlamasıyla uyanıyormuş. Kalkar kalkmaz da sporunu yapıp eşinin uyanmasını bekliyormuş.

Eşinden bahsetmişken, Bensu Soral’ın Hakan Baş ile mutlu bir evliliğinin olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Bensu Soral, verdiği bu röportajda bazı insanların kendini soğuk bulduğundan da yakınıyor! Güzel oyuncunun hayranları bir hayli fazla! Ancak düşünceler yine takipçilerin…

Özlem İçeren TBT Paylaşımı…

Hande Soral’ın kız kardeşi Bensu Soral setleri bir hayli özlemiş! Bunu paylaştığı storyden anlıyoruz. Güzel oyuncu, bugün Instagram hesabından bir TBT storysi paylaştı.

Paylaştığı storye “Sette sıradan bir gündür.” sözleri yazıyordu. Bensu Soral’ın sıradan bir gün olarak paylaştığı videoda, üzerinde elbise çılgınlar gibi dans ediyordu. Sıradan bir setiniz böyleyse, sıra dışı halini çok merak ettik doğrusu!

Bensu Soral, pandemi nedeniyle setlere ara verdiğini söyledikten sonra, güzel bir proje gelirse değerlendireceğini söylemişti. Koronavirüs nedeniyle setlerden korkuyormuş güzel oyuncu. Ama setleri özlediğini bu storysinden de anlıyoruz. Kendisi de, “Tabii ki çok özledim ben de. İnşallah en yakın zamanda, hayırlısı neyse o olsun.” sözleriyle özlemini belirtmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz