Engin Altan Düzyatan’ın Oğlu Aras 5 Yaşında! Doğum Gününde Ailecek Adeta Safari Turuna Çıktılar

Seda Ergin

Haberler

10 Ocak 2021

Engin Altan Düzyatan’ın Oğlu Aras 5 Yaşında! Doğum Gününde Ailecek Adeta Safari Turuna Çıktılar

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar’ın evliliklerinin meyvesi Emir Aras bugün 5 yaşına girdi! Mutlu çift oğullarının doğum gününü öyle bir kutladı ki adeta Safari turuna çıktılar!

Mutlu Evlilik 2014’de Gerçekleşti

Oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Hülya Koçyiğit’in torunu, sosyetenin önemli isimlerinden Neslişah Alkoçlar 2014 yılında rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Kına gecesi, nişan, kına gecesini basma geleneği gibi hiç bir ayrıntı atlanmadı. En son da aşık çift genç kızların hayalindeki gibi bir düğünle evlendi.

İlk Bebek Emir Aras Dünyaya Geldi!

Engin Altan ve Neslişah çiftinin bebekleri Emir Aras 9 Ocak 2016 tarihinde dünyaya geldi. Oyuncu Engin Altan artık bir erkek babası olmuştu!

İkinci Bebek Alara!

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti bir oğullarıyla mutlu beraberliklerini sürdürürken, ikinci bebek haberini aldılar. İkinci bebekleri Alara da 18 Ağustos 2018 tarihinde dünyaya geldi. İkinci kez baba olma duygusunu tadan Engin Altan’ın artık bir de kızı vardı!

Emir Aras’ın Doğum Günü!

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çiftinin ilk göz ağrıları Emir Aras’ın dün doğum günüydü. Çift biricik oğullarına öyle bir doğum günü organizasyonu yaptı ki, görenler imrenmeden edemedi.

Doğum gününde belirlenen tema “Safari” teması olmuştu. Arka planda zürafalar, uzun uzun bitkilerden oluşan bir duvar kağıdı vardı. Ön planda ise aslanlardan ve arazi arabalarından oyuncaklar… Doğum günü pastası ise son noktaydı!

Çift oğulları Emir Aras’ın 5. yaş gününe bir hayli özenmişti. Neslişah Alkoçlar da her detayı Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan da kendi Instagram hesabından “İyi ki doğdun oğlum.” sözlerini yazdığı bir story paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz