Survivor 2021’de İzleyenlerin Mercek Altına Aldığı Yarışmacılar Belli Oldu! Poyraz ve Batuhan Çok Ses Getirecek

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Survivor 2021’de İzleyenlerin Mercek Altına Aldığı Yarışmacılar Belli Oldu! Poyraz ve Batuhan Çok Ses Getirecek

Acun Ilıcalı’nın yıllardır vazgeçmeden düzenlediği, izleyenlerin de sonsuza kadar izleyeceği yarışma programı Survivor, 9 Ocak’ta başladı. Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Masterchef’ten sonra Survivor’un başlamasını sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler de hemen TV8 ekranlarının başında yerlerini aldı.

Survivor 2021 başlamadan önce ünlüler ve gönüllüler cephesinin tüm yarışmacıları itinayla duyurulmaya başlamıştı. Herkes “Tanıdığım biri yarışıyor mu, acaba kimi tutarım?” telaşına düşmüştü. Cumartesi akşamı Survivor 2021 ekranlara gelince izleyenler de gözlemlerini yaptı.

Daha ilk yarışmadan kimin uzun süre kalacağı, kimin daha erken eleneceği az çok belli olmuştu. Yarışmanın ilk mücadelesi suda yarış olmuştu. Yarışmacılar, hem duyun verdiği zorluk hem de dengede durma mücadelesiyle bir hayli zorlanmıştı. Ancak başarılı olanlar da elbette ki kendini belli etti.

Batuhan ve Poyraz Mercek Altında!

Survivor 2021’in şimdiden sevilen yarışmacıları belli oldu. Hayranlar çoktan taraflarını belirledi! Gönüllüler takımının Poyraz’ı, ünlüler takımının da Batuhan’ı ses getirmeye başladı.

Poyraz; 1994 doğumlu, Robert Kolejinde ve Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim görmüş bir yarışmacı. 8 yaşından beri basketbolla ilgilenmesi, onun bu fiziğini ortaya çıkaran şey olmuş.

Batuhan’ı ise biliyorsunuz. Bir döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent Ziyagil’i. O zamanlar bir hayli küçüktü. Ancak büyüdükten sonra hem fiziğiyle hem de yakışıklılığıyla konuşulmaya başlamıştı. Şimdi de Survivor’la adından söz ettirecek.

Batuhan ve Poyraz Sosyal Medyanın Göz Bebeği Oldu!

Survivor 2021’in en sevilen yarışmacıları Batuhan ve Poyraz oldu. Her ikisi de yakışıklı olmasıyla genç kızların gönlünü fethetti. Ayrıca fizikleri, yarışmadaki başarıları da şimdiden konuşulmaya başlandı. Öyle ki, Twitter’da herkes Batuhan ve Poyraz diyor başka bir şey demiyor!

Survivor 2021’in ilk 2 bölümünü izleyen herkes Poyraz ve Batuhan’ın birinciliği oynayacağını düşünüyor. Onlarla ilgili atılan tweetler ise şöyle:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz