Melis Birkan Aras Aydın’a Çok Aşık! Birbirine “Hayatımın Aşkı” Diyen Çiftin Sıcacık Öyküsü…

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Melis Birkan Aras Aydın’a Çok Aşık! Birbirine “Hayatımın Aşkı” Diyen Çiftin Sıcacık Öyküsü…

Ünlü oyuncu Melis Birkan’ın gönlünü Aras Aydın’a kaptırdığını biliyor muydunuz? Birbirlerine çok aşık olan çiftin paylaşımları içinizi ısıtacak.

Ünlü oyuncu Melis Birkan, 10 yıl önce hayatımıza “Issız Adam” filmiyle girdi. Ada karakterini o kadar ustaca oynadı ki, bu büyük çıkıştan sonra sektörün en aranan oyuncularından biri olarak kariyerine devam etti. Aşk hayatında ise yüzü pek gülmedi. Dört sene ilişki yaşadığı Şahin Çetinkaya, ünlü oyuncunun yakın arkadaşı Gözde Kansu’yla aşk yaşamaya başladı!

Melis Birkan ve Alican Yücesoy

Bu ihanetin acısını atlatan Melis Birkan’ı daha sonra ünlü oyuncu Alican Yücesoy’la gördük. Uzun süre aşk yaşayan çift çok mutlu ve uyumlu görünüyordu. Ama Melis Birkan sağ gösterip sol vurdu! Herkes hala Alican Yücesoy’la aşk yaşadığını düşünürken ünlü oyuncunun Aras Aydın’a aşkını haykırdığı paylaşım herkesi şok etti.

“İyi ki sen…”

Melis Birkan ve Aras Aydın

Herkes Melis Birkan’ı hala Alican Yücesoy’la beraber zannederken ünlü oyuncu Aras Aydın’la birinci yıl kutlaması yaptı! “1” işlemeli bilekliklerle aşklarını ilan eden çift şaşkınlık yarattı.

Melis Birkan’ın “Seni bana getiren herşeye ve seninle geçen 1 yılıma şükürler olsun sevgilim… İyi ki sen…” notuyla yaptığı paylaşım kalpleri ısıtacak cinsten.

Tarihin En Uzun İlan-ı Aşkı!

Aras Aydın ve Melis Birkan

Aras Aydın ise “Altınsoylar” dizisinin setinde tanıştığı ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan’la aşk yaşıyordu. Aras Aydın, fazla uzun sürmeyen bu ilişkinin ardından arkadaşları aracılığıyla Melis Birkan’la tanıştı ve tam anlamıyla çarpıldı! Melis Birkan’a olan aşkını nasıl anlattığına bakar mısınız?

Aydın, sevgilisinin doğum gününü “İyi ki doğmuşsun güzel Melis’im. Hayatın boyunca hep böyle kocaman gül, ben de kendime bir deprem çantası hazırlayayım. Seni çok seviyorum” diyerek kutladı. Sonunda da Melis Birkan’a “hayatımın aşkı” demeyi ihmal etmedi. Bir kadın daha ne ister ki?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz