Berfu Yenenler ve Eser Yenenler Şömineli Bir Eve Taşındılar Fakat İşler Pek de İstedikleri Gibi Gitmiyor Gibi Gözüküyor…

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler Şömineli Bir Eve Taşındılar Fakat İşler Pek de İstedikleri Gibi Gitmiyor Gibi Gözüküyor…

Eser Berfu Yenenler çifti muzipliklere doymuyor. Biliyorsunuz çift Instagram’da oldukça aktif. Yaptıkları paylaşımlar ve videolarla da hayranlarını güldürmeyi çok iyi biliyorlar.

Çiftin geçenlerde yaptığı yılbaşı ağacı olay olmuştu. Hatırlarsınız korona temalı yıl başı ağacı hazırlamışlardı. Çok komikti çook!

Berfu Linçlerini Okuyor!

Sonrasında da Berfu Yenenler “Diss Turkey Linç Özel” adı altında hazırladığı ve takipçilerden gelen kötü yorumları okuduğu bir video yayınlamıştı. O videoda neler vardı neler!

“Merhaba sevgili herkeees!” diyerek girdiği videoda Berfu’ya çok iticisin diyen de konuşma tarzına laf eden de eksik olmamıştı. Ama tatlı Berfu yine de gülerek okumuştu yorumları. İşin inceliği de burada zaten!

Şömine Başı Fotoğrafı

İkinci bebeğine hamile olan Berfu Yenenler, iki gün önce tatlı oğlunu da kucağına alıp şömine başında efsane bir fotoğraf çekilmişti. Tabii ki Instagram’da takipçileriyle de paylaştı.

Anne oğul aynı kombini yapmışlardı. Güzel fenomen Berfu Yenenler, tulumu ve sweetshirtüyle çok konuşulmuştu. “Biri kucağımda, biri göbeğimde” diyordu Berfu yeni akıma dahil olarak.

Daha hamileliğinin ilk aylarında olduğu için olsa gerek göbeği de çok belli olmamıştı hani! Berfu bu fotoğrafla hayranlarından da çok güzel mesajlar almıştı.

Bir Şömine Daha

Sevimli çiftten şömine başı fotoğrafından sonra bir de şömine içerikli video geldi. “Hayaller hayatlar” diyerek yaşadıkları durumu dramatize ediyordu çift.

Şömineli evde yaşamanın da ne zorlukları varmış meğer! Berfu Yenenler, “Ah ne hayallerim vardı bu eve taşınırken!” notuyla hayallerin görünen gibi gerçekleşmediğini mi söylemeye çalışıyor?

Video da çok komik değil mi ama? Berfu’nun hayallerinde şömine karşısında Eser’le kahve içmek varmış. Bu hayale karşılık Eser ve Berfu çiftinin yaptığı ise şöminede patates pişirmek oluyor! Videoya koydukları şarkı da çok manidar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz