Berfu Yenenler Kendisine “Samimiyetsiz” Diyen Takipçisine Çok Sert Çıktı: “Yallah!”

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Berfu Yenenler Kendisine “Samimiyetsiz” Diyen Takipçisine Çok Sert Çıktı: “Yallah!”

Ünlü YouTuber Berfu Yenenler, bugünlerde ikinci çocuğu Mete’ye kavuşmak için gün sayıyor. Hamilelik pozlarından birine gelen olumsuz yoruma çok sinirlenen Yenenler, verdiği cevapla takipçilerini şaşırttı.

Miss Turkey 2015’in 4. güzeli olarak hayatlarımıza giren Berfu Yenenler, ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’le evlendikten sonra çok popüler bir figür haline geldi. Karantina döneminde YouTube kanalı açan Yenenler, bir “ünlü eşi” olmaktan sıyrıldı.

Berfu Yenenler

Yenenler, YouTube videoları ve Instagram gönderilerindeki samimiyetiyle kısa sürede ciddi başarı kazandı. Hatta İTÜ’den karantina döneminde sosyal medyayı en etkili şekilde kullanan isimlerden biri olduğu için ödül bile aldı!

“Diss” Kraliçesi Oldu!

Berfu Yenenler

YouTube videoları ve Instagram gönderilerinde “atarlı” tarzıyla dikkat çeken Berfu Yenenler’in en çok izlenen videoları da “Diss Turkey” konseptli olanlar! Kendini frenlemeden aklına gelen her şeyi “gömdüğü” bu videolar hemen YouTube trendlere giriyor, bazıları da milyon izlenme alıyor. Berfu Yenenler’in son gönderisinden anlaşılan o ki, bu tavrını artık takipçilerine de yöneltmeye başlamış!

Hadi Sana “Yallah”!

ber fu yıldız eser yenenler

Berfu ve Eser Yenenler çifti, bugünlerde ikinci çocukları Mete’ye kavuşmak için gün sayıyor. Berfu Yenenler de hamilelik sürecini çok sevdiğini anlatıyor ve sık sık yaşadıklarıyla ilgili gönderiler paylaşıyor. Instagram’daki son pozu yine hamilelikle ilgiliydi.

O el illa o göbüşe gidiyor, ne yapalım” diyerek mutlu mesut bir pozunu paylaşan Berfu Yenenler, bir takipçisinden ummadığı bir tepki aldı!

Berfu Yenenler Instagram

İlk başlardaki samimiyet asla yok, resmen iticilik akıyor her paylaşımda neden acaba” şeklindeki yorumu gören Yenenler, takipçilerini çok eğlendiren bir cevap verdi.

Takipçisine “Yallah takip etme o zaman” diyen Yenenler’in bu yorumu 2600 civarında beğeni aldı! Takipçilerinin çoğu da “Hala ilk günkü gibi tatlısın” yorumu yaparak Yenenler’e destek oldu. Berfu Yenenler, bu yorumuyla gerçekten de ilk günkü kadar samimi olduğunu kanıtlamış gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz