Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Hamileliğine Gelen Eleştirilere Cevapsız Kalmadı! Kazan Kurdu, Kaynattı

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Hamileliğine Gelen Eleştirilere Cevapsız Kalmadı! Kazan Kurdu, Kaynattı

Eylül ayından bu yana severek izlenen fenomen dizi Sadakatsiz’de Derya karakterine hayat veren Özge Özder’in hamile olduğunu biliyorsunuzdur. Anne olmak için sayılı günü kalan Özge Özder hamilelikte 7. ayını geride bıraktı. Başarılı oyuncu uzun süredir evli olduğu eşi, Sinan Güleryüz ile “Canım ne zaman isterse o zaman çocuk yaparım.” cevaplarını vermişti.

Bu sözlerin ardından Özge Özder’in hamile olduğunu duyanlar da bir hayli şaşırmıştı. Ünlü oyuncu şimdilerde Sadakatsiz dizisinde Derya karakterine hayat veriyor. Derya karakteri; çapkın bir kadın izlenimi veren, evlenmekten korkan bekar bir kadın.

Hamileliğe Eleştiriler

Geçtiğimiz günlerde Özge Özder’in dizide bekar bir karakteri canlandırması ve gerçek hayatta hamile olması takipçiler ve izleyiciler tarafından yorumlara sebep olmuştu.

Eşiyle birlikte O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programına konuk olan Özge Özder’in karnının burnunda olması dikkatleri üzerine çekmişti. Dizinin sıkı takipçileri, “Hamileliğini güzel saklamışsın.” yorumlarını esirgememişti.

Ardından Instagram hesabından karnı burnunda postlar paylaşması ve “Bizim yeni yıl hediyemiz belli oldu.” sözlerini söylemesi takipçileri harekete geçirmiş olmalı!

Öyle ki geçtiğimiz günlerde Sadakatsiz dizisi izleyicilerinden bir tweet geldi. Tweete Özge Özder’in “hamileliği saklaması, yerine başka oyuncunun kalmamış olması” konu oldu!

Özge Özder de bunun gibi başka yorumlar da gelince cevap vermek istemiş belli ki. O da bu yorumun üzerine Twitter’dan bu yazı yazdı.

Özge Özder, attığı tweetteki “Buralara yazacak başka dert mi kalmadı ben de onu merak ettim? Bence yapım şirketine ve gerekli mercilere de yazın! İşten çıkayım pandemide… Siz de rahat edin, göz zevkinizde.. Gerçi kadrosuna aldıkları bir kadını hamile kaldı diye işsiz bırakacak insanlarla çalışmıyorum şükür!” sözlerinin ardından Instagram hesabından attığı storylerle üzgünlüğünü paylaştı.

Özge Özder’e hamileliğini sakladığına ilişkin yorumda bulunan takipçi de ilk tweetini silerek yeni attığı tweetlerle açıklamasını yaptı. Oyuncu diye hamile kalmayacak değil ya! Neden bu sert tepkiler?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz