Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Dizide Nişanlanması Takipçiler Tarafından Gündem Oldu! “İnşallah Gerçek Olur”

Aleyna

FOX

15 Ocak 2021

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Dizide Nişanlanması Takipçiler Tarafından Gündem Oldu! “İnşallah Gerçek Olur”

Son dönemlerin en çok konuşulan ikilisi kim diye sorarsanız, hiç düşünmeden Kerem Bürsin ve Hande Erçel cevabını verebiliriz. İkili, Fox TV’de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü paylaşıyor. Dizideki sevgili olma halleri, takipçileri tarafından gerçek hayatta da isteniyor. Hal böyle olunca; konuşmalar, yakıştırmalar, ikiliyi mercek altına almalar bitmiyor.

Sen Çal Kapımı dizisi bu hafta 27. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bölümün 2 tane fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen takipçiler de adeta çılgına döndü!

Serkan karakterinin Eda’ya evlenme teklifi etmesi, ardından kız isteme merasimi ve geleneksel kına gecesi görüntülerinin fragmanlara yansıması herkesi çok heyecanlandırdı. Dizi bambaşka bir yere sürükleniyordu.

Öyle ki Serkan karakterini canlandıran Kerem Bürsin’i bu hafta, kız isteme kahvesi içerken izleyeceğiz.

Ardından nişan yüzükleri takılacak ve mutlu sona doğru adım adım ilerlenecek!

Sen Çal Kapımı senaristleri kına gecesi olmadan olmaz demişler! Böylece Eda karakterini canlandıran Hande Erçel’i de kırmızılar içinde kına gecesi kıyafetiyle göreceğiz.

27. bölüm yayınlanmadan izleyiciyle buluşan fragmanlar ve bu görüntüler sonrasında “HanKer” hayranları da adeta iç geçirdi. İzleyiciler, “İnşallah gerçekte de olur!” diyerek ikiliyi Tİ’ye aldı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranları, Sen Çal Kapımı dizisinde oynamaya başladıklarından bu yana ikilinin peşini bırakmıyor. Her yapılan konuşma, her paylaşılan fotoğraf bir hayli olay oluyor.

Geçen hafta sette çekilen bir fotoğrafta yanak yanağa poz vermeleri gündeme bomba gibi oturmuştu. Herkes ikilinin aşk yaşadığını ama bir türlü itiraf etmediklerini düşünüyor. Sen Çal Kapımı dizisinin bu haftaki bölümünde ekranlara gelecek olan kız isteme ve kına gecesi görüntüleri HanKer hayranlarını daha da heyecanlandırdı.

Hayranların Twitter’daki #SenÇalKapımı hashtagleriyle attığı tweetler sayesinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin yine gündem oldu. HanKer hayranlarının tweetleri şöyle:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz