Ceyda Düvenci ve Oğlu Ali’nin Menüsünde Bugün “Ballı Kar” Var! İşte Mutlu Ailenin Garip Kar Sevinci…

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Ceyda Düvenci ve Oğlu Ali’nin Menüsünde Bugün “Ballı Kar” Var! İşte Mutlu Ailenin Garip Kar Sevinci…

Oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak da karın keyfini çıkaran isimler arasında. Üstelik çocukları için “ballı kar” bile hazırladılar!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak

Oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, kızları Melisa ve oğulları Okan Ali ile beraber mutlu bir hayat sürüyor. En eğlenceli anlarının yanı sıra sorunlarını ve buldukları çözümleri de sosyal medyada paylaşan çift, samimiyetleri ile herkesin beğenisini kazanıyor.

Bülent Şakrak, “Sefirin Kızı” dizisinin kadrosuna katıldıktan sonra cümbür cemaat Bodrum’a taşınan aile, yılbaşı için İstanbul’a geri döndü. Bu 15 günlük İstanbul molasında da kar yağışına denk gelmenin mutluluğunu yaşadılar. Tabii, bu mutlu anlarını da hemen Instagram’dan paylaştılar!

İçimizdeki Çocuğa Selam!

Ceyda Düvenci, karın tadını küçük oğlu Okan Ali’den daha çok çıkarmış gibi görünüyor! Oğluyla beraber bahçede kar topu oynayan ve yerlerde yuvarlanan ünlü oyuncu, takipçilerine “İçinizdeki çocuğa selam olsun” diye seslendi.

Ceyda Düvenci’nin videosu anında 200 bin izlenmeye ulaştı. Takipçileri ailenin kar keyfine özendiğini söyledi. Ancak ailenin kar sevinciyle ilgili en ilginç şey bu görüntüler değildi!

Ballı Kar Menüsü!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, kar yağdığı için çok mutlu olan oğulları Okan Ali için bir sürpriz daha hazırladı, ballı kar!

Ballı çay ve ballı sütü duymuştuk da ballı karı ilk kez duyduk. Okan Ali’nin haline bakarsak bal karın tadını bile epey güzelleştirmiş gibi görünüyor! Acaba böyle bir fikir nereden akıllarına geldi?

Büyük Bir Değişim!

Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci, dün “2021’e yepyeni bir ben olarak girdim” açıklamasını yaptı.

İlk 3 gün odasına kapanıp ağladığını, tüm hayatını ve sevdiklerini düşündüğünü söyleyen Düvenci, “O odadan başka biri olarak çıktım. Daha yavaş, daha sakin, daha az endişeli, sinirlenmeyen, nefes aldığı anın kıymetini ve hakkını bilen biri olarak” dedi. Bu görüntülere bakarsak gerçekten de bir değişim yaşadığını anlıyoruz! Ailesiyle yaşadığı mutluluğun katlanarak artmasını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz