Yasak Elma Dizisinin Yaprak Dökümü Devam Ediyor! Diziye Veda Edecek Olan Şok İsim Nesrin Cavadzade!

Aleyna

FOX

4 Aralık 2020

Yasak Elma Dizisinin Yaprak Dökümü Devam Ediyor! Diziye Veda Edecek Olan Şok İsim Nesrin Cavadzade!

Fox TV’de yayınlanan fenomen dizi Yasak Elma’nın Şahikası Nesrin Cavadzade bu aralar çok gündemde! Oyuncu, sevgilisi Gökhan Alkan’ın ev halini paylaşıp mutlu görüntüler sergiledi. Bu kez de onun hakkında gündeme bomba gibi oturacak bir haber aldık. Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?

Dizide Neler Oluyor?

Geçtiğimiz sezonda dizide Eda Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam, Buse Buçe, Doğaç Yıldız gibi isimler başrolü canlandırıyordu. Dizi bu kadroyla oldukça sevilen ve reytinglerde üst sıralarda yer alan bir diziydi.

Dizinin seyrinin tam anlamıyla değişmesiyle dizide ayrılıklar başlamıştı. Önce dizinin ana karakterlerinden biri olan Halit, senaryo gereği ölünce Talat Bulut diziye veda etmişti.

Sonrasında ise yavaş yavaş yaprak dökümü başlamıştı. Dizide “Ender” karakterine can veren Şevval Sam da diziden ayrılma haberi duyulmuştu.

Talat Bulut ve Şevval Sam’ın ardından Buse Buçe, Doğaç Yıldız ve Barış kılıç da diziye veda eden isimler arasında yer almıştı. Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Altan da bu ayrılık serüveninin sonuncu ismi olmuştu.

Dizinin Yeni İsimleri

Dizi adeta baştan yazılıyordu. Öyle ki ayrılan oyunculardan sonra yerine yeni oyuncular da gelmeye başladı. Öncelikle Yasak Elma’ya “Çağatay” karakteriyle Berk Oktay dahil oldu.

Çağatay karakteri dizinin Yıldız’ıyla birlikte rol almaya başladı. Zaten daha önceden de birlikte rol alan Eda Ece ve Berk Oktay ise hemen kaynaşmıştı. Ardından diziye sürpriz isimler daha katıldı. Bunlar; usta oyuncular Erdal Özyağcılar ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu oldu.

Yaprak Dökümü Nesrin Cavadzadeyle Devam Ediyor

Yasak Elma dizisinde ayrılan onca isimden sonra eskilerden Eda Ece ve Nesrin Cavadzade kalmıştı. Üzücü haber! Şahika karakteriyle oldukça başarılı bir performans sergileyen Nesrin Cavadzade de diziden ayrılıyor.

Hayranlarının üzüleceği bu haber henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak Şahika karakterinin 90. bölümde diziden çıkacağı söz konusu. Dizi ise bu hafta 87. bölümle ekranlardaydı.

Pazartesi akşamları saatler 20:00’ı gösterdiğinde yayınlanan yasak Elma’da daha neler olacak? Yeni kadroyla dizi tutulacak mı? Senaryo nasıl ilerleyecek? Herkes merakla bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz