Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek’in Değişimini Görünce Kısa Süreli Bir Şok Yaşayacaksınız!

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek’in Değişimini Görünce Kısa Süreli Bir Şok Yaşayacaksınız!

Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı Hilal Altınbilek oyunculuğu kadar neredeyse kusursuz güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Ancak Altınbilek her zaman hayrete düşürecek kadar güzel değildi!

Hilal Altınbilek

Ünlü oyuncu Hilal Altınbilek üç sezondur ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da başrol oynuyor. Dizide canlandırdığı “Züleyha” karakteri sayesinde kariyerinin zirvesine çıkan Altınbilek, oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Gerçekten de ayrı bir hava taşıyan ünlü oyuncu, oynadığı dönem dizisine de çok yakışıyor. Ancak bu “kusursuz” ve “sıra dışı” güzellik aslında doğal değil!

En Baştan Başlayalım!

Hilal Altınbilek

Hilal Altınbilek’in çocukluğuna bakınca gözümüze çarpan ilk şey şimdiki haline hiç benzemeyen burnu oldu. 1991’de İzmir’de doğan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alırken aşağıdaki gibi görünüyordu.

Hilal Altınbilek

İlk Dizisi Şükrü Özyıldız’la!

Hilal Altınbilek,2011 yılında “Derin Sular” adlı ilk dizisinde ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız’la başrol oynadı. O dizide de şimdiki görüntüsünden fersah fersah uzaktı!

Hilal Altınbilek

Hayli kilo verdiği belli olan Hilal Altınbilek’ten de meslektaşı Nesrin Cavadzade gibi “Şekeri ve gluteni kestim” açıklaması gelir mi, bilmiyoruz! Ya da çoğu ünlünün arkasına sığındığı “O zamanlar çok küçüktüm, ekranda büyüdüm, yüzüm oturdu” açıklaması da gelebilir. Sonuçta ortada basit bir burun estetiğiyle açıklanamayan ve usta bir biçimde yıllara yayılan bir değişim var.

Hilal Altınbilek

Ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi hem tarzını bulmuş ve kendisini tanımış olduğunu gösteriyor hem de işin içinde en azından bişektomi ve dudak dolgusu olduğunu!

blank

Yıllara yayılan bu değişimde ne gibi estetik operasyonların payı var bilemiyoruz. Ama sonuçtan Hilal Altınbilek memnunsa bize laf düşmez! Yeter ki, bu değişimleri “Diyet yaptım, bu operasyon bile sayılmaz” diyerek geçiştirip “ideal fizik” baskısına bir de o destek vermesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz