Bergüzar Korel Hesabını Esra Ruşan’a Kaptırınca Masumlar Apartmanı Setine Seslendi: “Onu çöp daireye kapatın”

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Bergüzar Korel Hesabını Esra Ruşan’a Kaptırınca Masumlar Apartmanı Setine Seslendi: “Onu çöp daireye kapatın”

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram hesabını arkadaşı Esra Ruşan’a kaptırdı. İntikam için de “Masumlar Apartmanı”nda oynayan arkadaşının çöp eve kapatılmasını rica etti!

Bergüzar Korel

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, pandemi döneminde sosyal medyaya fena sardı. Artık oyuncunun adı söylenince akla dizileri değil SMA hastası çocuklar için yaptığı güzellikler geliyor! Ancak ünlü oyuncu bir yandan da ailesiyle yaşadıklarını, ikinci çocuğunu doğurduktan sonraki zayıflama serüvenini ve arkadaşlarıyla ilişkilerini paylaşmaya devam ediyor.

Esra Ruşan

Ünlü oyuncu, eğlenceli paylaşımlarına bugün kısa bir ara verdi. Çünkü arkadaşı Esra Ruşan onu odaya kilitlemişti!

“Hesap artık bende”

Bergüzar Korel Esra Ruşan

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın Esra’sı Esra Ruşan, Bergüzar Korel’le yakın arkadaş. İkilinin yakınlığı bir başka sevilen yapım “Vatanım Sensin”e dayanıyor. İkili o sette bir hayli eğlenmiş olsa gerek çünkü hala set videolarını paylaşıyorlar ve sık sık bir araya geliyorlar.

Ama bugünkü buluşmalarında bir sorun vardı. Esra Ruşan, arkadaşı Bergüzar Korel’i odaya kilitleyerek hesabını ele geçirdi!

Bir hafta bu hesabı ben yönetiyor olacağım. Çok değişik konulara yer vereceğim.” diyen Esra Ruşan, arkadaşının takipçilerini şok etti. Esra Ruşan, yetmiyormuş gibi bir de markalara seslendi: “Ürünlerinizi bana yollayın. Adresimi size DM’den ulaştıracağım!

İkilinin hayranları bu paylaşımlara gülmekten ölmüştür herhalde. Neyse ki Bergüzar Korel odadan kurtulmayı başardı ve arkadaşından intikam aldı!

“Çöp daireye kapatın”

Merve Dizdar Ezgi Mola

Bergüzar Korel, kendisine bağıran arkadaşına “Şifremi bilip story çekmek ne demek, yapamazsın böyle bir şey” dedi. “Masumlar Apartmanı”nın setindeki diğer kankaları Ezgi Mola ve Merve Dizdar’dan da küçük bir ricası vardı: “Lütfen bu Esra Ruşan’ı çöp daireye kapatın!”

Esra Ruşan’ın yanıtı ise netti: “Takipçilerimi çekmek için yapıyor!

Esra Ruşan

Takipçilerine “güvende” olduğunu duyuran Bergüzar Korel, kankası Esra Ruşan’dan nasıl intikam alacak acaba? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz