Ünlü Kadınların Boks Merakı Hızla Yayılıyor: Belçim Bilgin de Ringe Çıktı!

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Ünlü Kadınların Boks Merakı Hızla Yayılıyor: Belçim Bilgin de Ringe Çıktı!

Son olarak Hekimoğlu ve Menajerimi ara dizileriyle karşımıza çıkan Belçim Bilgin güç gösterisi yaptı. Antrenör eşliğinde evinde kick boks yapan Bilgin’in azmi ve hırsı gözlerden kaçmadı. İşte, Belçim Bilgin gibi boksa merak salmış ünlü kadınlar…

Belçim Bilgin

Ünlü kadınlar arasında popülaritesi hızla yayılan bir spor var ki bir deneyen bir daha bırakamıyor. Belçim Bilgin de kick boksa başlayıp bir daha bırakamamış. Güzel oyuncu, pandemi sürecinde de evde antrenör eşliğinde boks yapmaya devam ediyor.

Gökçe Bahadır

blank

Hayran olduğumuz ünlü kadınlar boks yaptıkları video ve fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya doyamıyor. On parmağında on marifet olan Gökçe Bahadır da, “İlk başta zor görünebilir ama ilk başta her şey zor.” notu ile boks yaptığı bir fotoğrafını paylaştı.

Cansu Dere

blank

Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere de eski kick boksculardan. Onun sakin durduğuna bakmayın. Kendisi, çok zorlu hareketlerde yüksek performans gösterebiliyor.

Sinem Kobal

blank

Çiçeği burnunda anne Sinem Kobal, şimdilerde Lalin bebekten fırsat bulamasa da, önceden eldivenini takıp ringe çok çıktı.

Ivana Sert

blank

Boks meraklısı bir diğer isim de Doya Doya Moda programının yıldız jüri üyesi Ivana Sert. Kick boks yapan Ivana Sert’in bu konuda acıması yok!

Selma Ergeç

blank

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrolleri paylaştıkları internet dizisi Atiye’de Umut karakterini canlandıran Selma Ergeç, uzun zamandır boks yapıyor.

Burcu Esmersoy

Adeta bir spor tutkunu olan Burcu Esmersoy’un el atmadığı bir spor dalı yok. Güzel sunucu YouTube kanalında yeni başlayanlar için boks videosu bile çekti.

Özge Özpirinçci

blank

Sık sık boksa zaman ayıran Özge Özpirinçci, zorlu hareketleri hiç çekinmeden sergiliyor. Güzel oyuncu, ekstrem sporlara da özel bir ilgi duyuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz