Berkay ve Eşi Özlem Ada Şahin Karı-Koca Arasındaki Özel Anlarını Paylaştı! Yatakta Başlayıp Havuzda Bitti

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Berkay ve Eşi Özlem Ada Şahin Karı-Koca Arasındaki Özel Anlarını Paylaştı! Yatakta Başlayıp Havuzda Bitti

Yaz geldi ve ünlü isimler adeta İstanbul’dan göç etti. Göçe katılan isimlerden birisi de ünlü şarkıcı Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin. Havaların ısınması ile birlikte soluğu Çeşme’de alan Şahin ailesi de tabii ki sosyal medya hesaplarından tatile ilişkin paylaşımlar yapıyorlar. Ama yatakta başlayıp havuzda biten bu paylaşımı görünce gözlerinize inanamayacaksınız!

Gözünü Havuzda Açtı

Evet yanlış anlamadınız. Özlem Ada Şahin’in bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım görenleri şaşkına uğrattı. Gittikleri tatillerden manzarayı ya da kendi güzelliğini ön plana çıkaran paylaşımlar yapan Özlem Ada Şahin bugün oldukça değişik bir paylaşım yaptı. Instagram hesabından bir reels paylaşan Şahin önce yatakta uyurken eşi Berkay Şahin geliyor ve sonra kendisini bir anda havuzda buluyor. “Berkay’ın beni uyandırma şekli” yorumu ile paylaştığı bu oldukça eğlenceli ve esprili reels için Şahin ailesini ayrıca tebrik ediyoruz.

Çeşme’de Birlikte Tatil

özlem ada şahin berkay şahin

2016 yılında evlenen Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti son günlerde kızları Arya ve Zeynep Mira ile birlikte Çeşme’de tatillerine devam ediyorlar. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Özlem Ada Şahin geçtiğimiz gün de yine eşi ile birlikte fotoğraflarını paylaşmıştı. Berkay Şahin’le samimi pozlarını Instagram hesabından yayınlayan Özlem Ada Şahin kısa süre içerisinde takipçilerinden çok sayıda beğeni topladı.

Berkay’ın Yargılanması Tatile Gölge Düşüremiyor

berkay şahin

Ancak her ne kadar ünlü çiftten eğlenceli tatil fotoğrafları gelse de bu aralar Berkay’ın başı daha önce bir takipçisine yazdığı yorumla dertte. Şarkıcının sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçisine “Öyle sallamak kolay klavye başından olur da denk gelirsek … seni nasıl oturttuğumu görürsün ” diye başlayan bir cümleyle “hakaret” ve “tehdit” suçu işlediği ve tarafların bu konuda uzlaşamadıkları açıklandı. Dolayısıyla Berkay bu suçtan dolayı 4 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak. Ünlü şarkıcının yargılanmasına ilerleyen günlerde Anadolu 63. Asliye Ceza Mahkemesi’nde başlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz