Nilperi Şahinkaya’nın Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bürsin’le Verdiği Poz Seyircileri Heyecanlandırdı

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Nilperi Şahinkaya’nın Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bürsin’le Verdiği Poz Seyircileri Heyecanlandırdı

Aşk, entrika ve her türlü oyunun yer aldığı sevilen dizi Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya’dan inanılmaz paylaşım. Şahinkaya bugün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla tüm takipçileri heyecanlandırdı. İşte Kerem Bürsin, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’dan bol öpücüklü pozlar!

Aynen Aynen Kadrosu İş Başında

nilperi şahinkaya

İlk zamanlar YouTube’da yayınlanırken bir anda sevilmesi ve izleyici sayısının artmasının ardından Blu TV’ye geçen Aynen Aynen dizisi, kadrosu ile de çok konuşulan diziler arasında. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı dizide daha sonra Nilperi Şahinkaya’ya partner olarak Kerem Bürsin gelmişti. Kadın erkek ilişkilerini konu alan dizide Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinde yer aldığı ve şehir dışında olacağı için dizi ile yolunu ayırmak durumunda kalmıştı.

Kerem Bürsin’le Yakın Dostluk

nilperi şahinkaya kerem bürsin

Uraz Kaygılaroğlu’nun ardından Kerem Bürsin’le diziye devam eden Nilperi Şahinkaya daha önceden de birlikte işlere imza atmışlardı. İkili bundan önce de Yaşamayanlar dizisinde birlikte çalışmış ve iş arkadaşlıkları aynı zamanda da iyi bir arkadaşlığa evrilmişti. Hatta ikili sık sık şakalaşıp birbirleri hakkında rahatça espri yapabilecek kadar iyi bir enerji yakalamışlar. Öyle ki, sürekli birbirine takılan ikilinin şakaları kimi zaman bazı takipçiler tarafından yanlış bile anlaşılabiliyor. Ama onlar iyi arkadaş olduklarını her fırsatta yeniden anlatmayı da başarabiliyor neyse ki.

Kerem’li Uraz’lı Fotoğraf Heyecanı

blank

Bugün de Nilperi Şahinkaya, sosyal medya hesabından “Kusura bakma Türkiye bugün benim günüm” yazan bir paylaşım yaptı. Paylaşımındaki fotoğraflarsa Aynen Aynen izleyicilerini heyecanlandırmaya yetti de arttı bile. Bir yanında Uraz Kaygılaroğlu bir yanında Kerem Bürsin ve Aynen Aynen ekibinin olduğu fotoğraflar Uraz ve Kerem hayranlarını da ayrıca kıskandıracak cinsten. Bir yanağını Kerem Bürsin’in bir yanağını ise Uraz Kaygılaroğlu’nun öptüğü fotoğraf ve diğer paylaşımlar kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni toplamayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz