Berrak Tüzünataç Yakın Arkadaşı Burak Yamantürk’ün Doğum Gününü Garip Bir Dansla Kutladı!

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Berrak Tüzünataç Yakın Arkadaşı Burak Yamantürk’ün Doğum Gününü Garip Bir Dansla Kutladı!

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yakın arkadaşı Burak Yamantürk’ün doğum gününü geleneksel danslarıyla kutladı. Ama dans figürleri biraz şaşırttı!

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin en yakın dostlarından biri. Burak Yamantürk bugün 37 yaşına girince doğum günü kutlamaları da Instagram’dan yağmaya başladı. Ama en ilginci kesinlikle Berrak Tüzünataç’ın kutlamasıydı!

Aslında Bir Dansçı!

Burak Yamantürk

Burak Yamantürk aslında bir dansçı! 2011’de kurulan “Modern Dans Topluluğu İstanbul” ekibinin önemli bir parçası olan Yamantürk, dans sahnesinden dizi setlerine transfer olan bir isim. Erkek oyuncuların genelde “Best Model” ya da kliplerden sonra dizilere geçtiği düşünülürse epey ilginç bir kariyer yolculuğu!

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk

Her neyse, Yamantürk’ün dansa ve performans sanatlarına olan yatkınlığı sevgilisi Özge Özpirinçci’yi de derinden etkiledi. Özpirinçci, ilişkileri başladıktan sonra bu alanlara daha düşkün bir insan olduğunu söyledi. Ama görülen o ki, Yamantürk sevgilisi kadar arkadaşlarını da etkilemiş. Hatta daha fazla etkilemiş bile olabilir!

Geleneksel Danslarıyla Kutladı!

Berrak Tüzünataç

Meğer Berrak Tüzünataç ve Burak Yamantürk’ün aralarında geleneksel bir dansları varmış. Tüzünataç, pandemi nedeniyle bu yıl yapamadıkları dansı Instagram’dan paylaşınca bu danstan hepimiz haberdar olduk!

Burak Yamantürk’e “dans reis” diye hitap eden Berrak Tüzünataç, kankası kadar olmasa da dansta yetenekli sayılabilir! Öte yandan bu garip dansı gören takipçileri Tüzünataç’ı mesaj bombardımanına tutmuştur bile. Ne de olsa böyle kutlamalara alışkın değiliz! Neyse ki Tüzünataç, videoyu Özge Özpirinçci’nin çektiğini de ekleyerek önlemini almış.

Buğra Gülsoy da Kutladı!

Buğra Gülsoy

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy da yakın arkadaşı hatta bir dönem komşusu olan Burak Yamantürk’ün doğum gününü kutlayan isimler arasında. Onun kutlaması klasik hale gelen bir dans içermiyor olabilir ama yine de hayli komik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz