Beren Saat Yarışmadan Sonra Başrollere Değil Reklamlara Başladı! İşte Tofita Kızı Beren Saat…

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Beren Saat Yarışmadan Sonra Başrollere Değil Reklamlara Başladı! İşte Tofita Kızı Beren Saat…

Star oyuncu Beren Saat’in oyunculuk yarışmasının ardından hemen başrol oynamaya başladığı düşünülüyor. Ama durum hiç de böyle değil!

Star oyuncu Beren Saat hayatımıza 2004 yılında çekilen “Türkiye’nin Yıldızları” adlı oyunculuk yarışmasıyla girdi. Hatta aynı yarışmada Engin Akyürek de erkekler arasında birinci oldu! Beren Saat ise yarışmayı kadınlar kategorisinin ikincisi olarak tamamladı.

Beren Saat’in yarışma biter bitmez başrol oynamaya başladığı düşünülüyor. Oysa Saat’in “Aşka Sürgün” dizisinde Mahsun Kırmızıgül’le başrol oynayana kadar yaptığı irili ufaklı pek çok iş var!

Tofita Kızı Beren Saat!

Ayça Tekindor

2000’lerin başında reklamlar çok ilgi çekiyor, hatta bazıları Türkiye gündemini belirliyordu! Tofita reklamları da bunlardan biriydi. “Degajeme doğru” diyerek Tofita’yı tanıtan Ayça Tekindor bir anda inanılmaz popüler bir figüre dönüştü. Hatta reklamlardan bir süre sonra “emekli olup” şarkıcılığa transfer oldu. Ama Tekindor’un tek hiti “Yıkılıyor” şarkısında da “Yasla başını hadi degajeme doğru” diyerek yine reklama gönderme yapılıyordu.

Beren Saat

Beren Saat de yarışmadan sonra “Tofita şöhretinden” pay almak istemiş olmalı! Çünkü Ayça Tekindor’un gidişinin ardından yeni Tofita kızı Beren Saat oldu. Şu masumiyete ve şekerliğe bakar mısınız? Bu kadının yıllar sonra Bihter’i canlandıracağına kim inanır?

Ama işler pek Beren Saat’in umduğu gibi gitmedi. Ayça Tekindor bu reklamla patlama yapsa da Saat’le çekilen reklamlar kimsenin umurunda olmadı. Bunun üzerine Saat de bir diziyle anlaşma yaptı.

Ece Uslu’nun Kardeşi!

Beren Saat

Beren Saat, “Aşkımızda Ölüm Var” dizisinde bir yan rol için anlaştı. Saat, o dönemin en popüler oyuncularından Ece Uslu’nun kız kardeşini oynadı. Kısa süren bu rolün ardından onun şöhret basamaklarını tırmanmasını sağlayacak ilk başrolü geldi!

Beren Saat ve Mahsun Kırmızıgül

“Aşka Sürgün” sayesinde henüz 20 yaşındayken yüksek reytingli bir dizide başrol oynayan Saat, sonrasındaki “Hatırla Sevgili” sayesinde seviye atladı. 2008’deki “Aşk-ı Memnu” ise tanıdığımız Beren Saat’i yarattı. Bir zamanların Tofita kızını ise herkes unuttu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz