Açtığı Davayı Kazanan Berk Oktay’a Bir Destek de Sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’dan Geldi: “Sana Hep…”

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Açtığı Davayı Kazanan Berk Oktay’a Bir Destek de Sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’dan Geldi: “Sana Hep…”

Sevilen oyunculardan Berk Oktay, en son Fox TV’nin Yasak Elma dizisinde Çağatay Kuyucu karakteriyle sevenlerinin karşısına çıktı. Ancak, bugünlerde Berk Oktay’ı gündem hale getiren şey oyunculuğu ya da rol aldığı bir yapım değil! Hem Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil’in ortaya atılan iddiası hem de Berk Oktay’ın eski eşi tarafından açılan ifşa davası sonuçlandı. İkisinin denk gelmesi de magazin gündeminde bomba etkisi yarattı!

Berk Oktay’ın kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’dan da sevgilisine destek gecikmedi!

Boşanmanın Ardından Dava Sonuçlandı!

Berk Oktay, eski eşi Merve Şarapçıoğlu’yla 2016 yılında dünyaevine girmişti. 2020 yılı Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu için pek iyi gelmedi ve ayrılmaya karar verdiler. Fakat bu ayrılık çok da “dostça” olamadı! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, eski eşinin kendisinin uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla Merve Şarapçıoğlu hakkında Özel hayata ilişkin görüntülerini ifşa ettiği gerekçesiyle 5 yıla kadar hapsi istemiyle dava açılmıştı. Dava bugün sonuçlandı! Merve Şarapçıoğlu, “Özel Hayata İlişklin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek” suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezası aldı!

Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu

Bu kararı Instagram hesabından paylaşan Berk Oktay, sevincini Avukatı Serdar Öktem’le çektiği bir fotoğraf karesine: “Evet çok doğru gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir özelliği vardır ?” açıklamasını ekleyerek takipçilerine duyurdu.

Yıldız Çağrı Atiksoy’dan Sevgilisine Tam Destek!

Yıldız Çağrı Atiksoy yorum

Berk Oktay, Merve Şarapçıoğlu’ndan boşandıktan sonra ismi, kendisi gibi oyuncu olan Yıldız Çağrı Atiksoy ile anılmaya başlandı. İkilinin kısa süre içinde ilişkisi olduğu ortaya çıktı ve saklama gereği de duymadan ilişkilerini yaşamaya başladılar. Bugün sonuçlanan dava sonucunda da, Yıldız Çağrı Atiksoy, sevgilisi Berk Oktay’a desteğini esirgemedi ve Instagram hesabından uzuun bir yorum yaptı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz