Bergüzar Korel Spor Yaparkenki Halleriyle Bir Güzel Dalga Geçti! “Kendini hiphopçı mı sandın?”

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Bergüzar Korel Spor Yaparkenki Halleriyle Bir Güzel Dalga Geçti! “Kendini hiphopçı mı sandın?”

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bir yandan SMA hastası çocuklar için uğraşırken bir yandan da fiziği için çabalıyor. Spor yaparken çektiği video takipçilerini çok güldürdü.

Bergüzar Korel

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel aylardır SMA hastası çocuklar için çabalıyor. Takipçileriyle sürekli SMA hastası çocukların bağış hesabını paylaşan, devlet kurumlarına ve spor kulüplerine çağrı yapan Korel, sonunda ünlüler arası bir bağış kampanyasına öncülük etti. Korel bu sayede epey bağış topladı. Ünlü oyuncu pek çok çocuğun hayatının kurtulmasında büyük pay sahibi olacak gibi görünüyor. Bir insan daha ne ister ki?

Bergüzar Korel, Instagram sayfasını genelde SMA hastası çocuklar için ayırıyor. Ama kendi hayatına da yer vermeyi ihmal etmeden! Korel, geçtiğimiz mart ayında ikinci çocuğu Han’ı dünyaya getirdi. Bir ay önce de “Artık hazırım. Kendi istediğim zamanda ve kendi istediğim şekilde hamilelik kilolarıma veda edeceğim” diyerek spor yapmaya başladığını duyurdu.

Ünlü oyuncu spora başladığı günden beri zaman zaman bu anları takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Spora ilk başladığı zamanlar çok zorlanan Korel, sonrasında hep neşeli videolar çekmeye başladı. Bugün de Korel’in spor videolarından gülümseten bir an geldi!

“Kendini ne sandın”

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel bugünkü spor ve yürüyüş anlarından bir video paylaştı. Ünlü oyuncu, kendisiyle bir güzel dalga geçmeyi de ihmal etmedi!

Yürüyüş sırasındaki garip hareketler yapan, sonra da bununla alay eden Bergüzar Korel kendisine “Koca elli” diyerek işe başladı! “Ya sen o KOCA elini öyle yapınca hip-hopçı olduğunu sanamazsın” diyen Korel kendisi kadar takipçilerini de güldürdü.

Bergüzar Korel’e SMA hastası çocuklar için girdiği mücadelede ve kilo verme serüveninde başarılar diliyoruz. Umarız, böyle neşe dolu anlar hepimizin hayatında daha da artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz