Berrak Tüzünataç’ın Bu Sözleri Kime? Eski Sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu’na Atıf mı Var: “Kaçan İnsanlarla…”

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Berrak Tüzünataç’ın Bu Sözleri Kime? Eski Sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu’na Atıf mı Var: “Kaçan İnsanlarla…”

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç bugün Hürriyet’in konuğu oldu! Hayatı, hedefleri ve ilişkileriyle ilgili konuşan Berrak Tüzünataç’ın ilişkiler ve aşk hakkında söyledikleri, geçtiğimiz hafta ayrıldığı Uraz Kaygılaroğlu’na taş olarak algılandı!

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu

Bildiğiniz gibi Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç birkaç aydır birliktelik yaşıyor ve ilişkilerini rayına oturtmaya çalışıyordu. Ancak İlk olarak bir Instagram hesabından çıkan iddianın ardından ikilinin ayrıldığı ve Berrak Tüzünataç’ın Bodrum’a giderek detoksa girdiğini öğrenmiştik. Çiftimizin ayrılık sebebi ise sosyal medyada “uyumsuzluk” ve “fikir ayrılığı” olarak lanse edildi. Anlaşılan çiftimiz birbirlerine uyum sağlayamamışlar!

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu

Görseliyle Yeni Barışmış!

Bugün ise Hürriyet’ten Onur Baştürk’e konuşan Berrak Tüzünataç; hayatı, ilişkileri ve gelecek planlarıyla ilgili önemli noktalara değindi. Onur Baştürk’ün “Bir röportajında ‘Görselimle yeni barıştım’ lafın var. Çok sevmiştim bunu. İyi ama neden 30’larının ortasında görselinle barıştın? Kendini daha önce beğenmiyor muydun?” sorusuna; “Görsel yanım, sahip olduğum ve beni ben yapan diğer özelliklerimi kapsayıp görünmez kılabiliyordu. Bir sorun gibi görüp bununla bir dönem mücadele ettim. Sanki her şey onunla ilgileniyordu ve bununla bir türlü barışamıyordum. Büyümek güzel bir şey, eğer iyi değerlendirilirse. Artık sahip olduğum tüm özelliklere, dışarıdan iyi veya kötü olarak tanımlanabilen her yanıma sahip çıkıp keyfini sürmeye çalışıyorum.” yanıtını veriyor.

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç’ın “Bla Bla” projesini bilmeyen yoktur. Güzel oyuncu bu projelerinden bahsetmenden de geçmiyor; “O proje üç kadın sanatçının birlikte bir üretimle kendini ifade etme isteğiydi. Bunu yaparken belli bir bakış açısını kapitalize edenlerin bambaşka bir yerden bakmayı tercih edeceklerinin farkındaydım. Ama artık hayatımı buna göre şekillendirme kaygısından özgürleştiğim bir sürece girdim. Söylediğim gibi, büyümek güzel şey, iyi değerlendirirsen. Dolayısıyla her kreatif üretim gibi anlatmanın içinin boşaltılacağını düşünüyoruz. Bir ayna gibi düşünelim, bakanın kendisiyle ilgili bir şeyleri görebileceği.”

Aşık Olduğunda Nasıl Biri Olduğunu Anlatıyor!

Güzel oyuncu aşık olduğunda duygularını çok yoğun yaşadığını ve bireyci biri olduğunu anlatıyor; “Bireyci biriyim, kişisel alan severim. Benim için yanında kendim olabildiğim biri ve benim yanımda kendi olabilen biri en büyük yakınlık. Ama hiçbir şeyi öylesine yaşayan biri değilim. Yoğun biriyim, bir tecrübenin olabileceği en anlamlı ve en derin şekilde yaşanmasını isterim. Özel ilişkilerde ise kadın-erkek ezberleri devreye girince bu ahenk olumsuz etkilenebiliyor. Ama olmadığın biri gibi uzun bir süre davranmak mümkün değil.”

Berrak Tüzünataç

Onur Baştürk, isim vermeden Uraz Kaygılaroğlu’nu da sormadan edemiyor; “Ünlü bir kadın olarak ilişkilerin ister istemez takip ediliyor. Diyelim ki medya “İlişki yaşıyorlar” diye manşet attı. Ben o ilk aşamaları merak ediyorum: Hangi süreçte karşı tarafla bir ilişki yaşamaya başladığınızdan emin oluyorsunuz? Medya tutturabiliyor mu diye soruyorum…” Berrak Tüzünataç ise bu sürecin zorluklarından bahsediyor; “Aslında zorlayıcı bir durum. İki insanın bir durumu ilişkiye dönüştürüp dönüştürmemekle ilgili karar vermesi için beraber zaman geçirmesi gerekiyor. Ama vaktinden evvel bu durum dış dünyaya ulaştığında, kontrolün dışında gelişmeye başlıyor olaylar. Haliyle bu da kişinin üstünde bir baskı oluşturuyor. Aslında sırf bu nedenle korumaya çalışıyor oluyorsun özel hayatını, kararlar sana ait kalsın diye…”

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu

Berrak Tüzünataç’ın bu sözleri Uraz Kaygılaroğlu’na mı acaba; “İletişime, anlamaya ve empati kabiliyetine değer veriyorum. Kendiyle yüzleşebilen ve kendini ciddiye almayan insanları hem arkadaş hem iş ortağı hem de partner olarak çok çekici buluyorum. Kim olduğuyla ilgilenmeyen, bundan kaçan insanlarla iletişim bana zor geliyor.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz