Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’ya Büyük Darbe, Serenay Sarıkaya İfşa Oldu, Seren Serengil Rezil Oldu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

15 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’ya Büyük Darbe, Serenay Sarıkaya İfşa Oldu, Seren Serengil Rezil Oldu!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatıyoruz! Bakalım hangi ünlü simalar neler yapmış? Hazırsanız 15 Mayıs Cumartesi gününün stresini üzerimizden atıyoruz!

1. Serenay Sarıkaya Yeni Aşkıyla İfşa Oldu!

Geçtiğimiz aylarda Haldun Demirhisar ile birlikte olduğu iddia edilen Serenay Sarıkaya, Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak sadece “arkadaş” olduklarını açıklamış ve bütün iddiaları yalanlamıştı. Ancak bugün sosyal medyada ortaya çıkan fotoğraflardan sonra Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşkı gün yüzüne çıktı! Söylenenlere göre Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar’ın Göcek’te bulunan evinde bir aydır kalıyormuş! Bu arada detaylar için:

2. Acun Ilıcalı’ya RTÜK’ten Şok!

blank

Bugünlerde Exxen’den istediğini bulamayan Acun Ilıcalı’ya bir şok da RTÜK’ten geldi. Gökhan Çınar’ın sevilen programı Katarsis XTRA’nın bir bölümünü RTÜK uygunsuz bulduğu için kaldırdı! Türkiye’nin ilk trans kadın güzellik kraliçesi Çağla Akalın’ın katıldığı program RTÜK’ten veto yedi ve kaldırıldı. Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil Maldivler’de Palmiyeleri Büktü!

Kısa süre içinde hem kozmetik hem de moda sektörüne adım atan Seren Serengil bugünlerde çok yoğun! Mayıs ayının sonunda ayakkabı ve mayo markasını sevenleriyle buluşturmaya hazırlanan güzel yorumcumuz; aynı zamanda markasının reklam yüzü! Çekimler için soluğu Maldivler’de alan Seren Serengil hem çalışıyor hem de eğleniyor. Hatta Instagram’a da fotoğraf yüklemeyi ihmal etmedi. Ancak Seren Serengil’in şop uğruna palmiyeleri bükmesi gözlerden kaçmadı. Bu arada detaylar için:

4. Bengü Hamile Olduğunu Duyurdu!

Güzel şarkıcı Bengü bugün Instagram’da Bayram paylaşımı yaptığı sırada ikinci çocuğuna hamile olduğunu ve Zeynep’in abla olacağını açıkladı. Sağlıkla gel küçük bebek!

5. Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz Yine Barıştı!

Geçtiğimiz aylarda büyük bir kavga ile ayrılan Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz çifti yeniden barıştı. Instagram canlı yayınlarında küfürlerin havada uçuştuğu günlerden sonra bir araya gelen çiftimize mutluluklar diliyoruz. Ancak daha ilk günden Gökhan Göz’ün yine DM’leri ifşa edildi! Allah Gülşah Saraçoğlu’na sabır versin, ne diyelim.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz