Bir Bebeğin Ölümüne mi Sebep Oldu? Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kavgasıyla İlgili Korkunç İddia!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Bir Bebeğin Ölümüne mi Sebep Oldu? Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kavgasıyla İlgili Korkunç İddia!

Ünlü sunucu Ece Erken ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun dün gece hesap yüzünden kavga etmesi herkesi şok etti. Ama Ece Erken’le ilgili daha da korkunç bir iddia ortaya atıldı!

Ece Erken

Ünlü sunucu Ece Erken, uğruna işini bile kaybettiği yasak aşkı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir dargın bir barışık halde ilişki yaşıyordu. Şafak Mahmutyazıcıoğlu evli ve iki çocuk babası olduğu için aşkları kimse tarafından onaylanmamış, Ece Erken’in meşhur ayna olayı ise olaya tüy dikmişti. Bir gece çok sinirlenen Ece Erken sevgilisinin evine giderek eşinin ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun arabasının aynalarını kırmıştı. Ama kameraları hesaba katmayı unuttuğu için görüntüler yayıldı!

Ece Erken o günden beri daha gözden uzak bir hayat sürmeye başladı. Bir dargın bir barışık çift, yaşadıkları tüm zorlukları atlatarak geçtiğimiz ay evlendi. Nihayet, bu sıkıntılı günler ve kavgalar geride kaldı derken, adları meşhur ayna olayından daha büyük bir kavgaya karıştı!

Hesap Yüzünden Olay Çıktı

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Bodrum’da tatil yapan çift, tatil beldelerinin meşhur yüksek fiyatları yüzünden bir kavgaya karıştı. Yalıkavak’ta gittikleri mekanda başka bir grupla birbirlerine girdikleri söylenen çiftin yaralandığı ve karakolluk olduğu da söylendi! Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiayla ilgili Ece Erken de dayanamayarak bir açıklama yaptı.

Ece Erken story

Yıldız Tilbe’yi dinlemek için ilk kez o mekana gittiklerini söyleyen Ece Erken, ünlü şarkıcının 23.20’de sahne alması ve yemeklerin geç gelmesi nedeniyle mekanın protesto edildiğini söyledi. “Gece 01.00’de Yıldız Tilbe hâlâ sahnedeyken ana yemek köfte olan bir iki çeşit meze verilen mekanda 6 kişi için 19.250 TL hesap ödedik” diyen ünlü isim, eşinin hesaba “Bu milleti dolandırmak değil mi?” diye sitem ettiğini söyledi.

Ece Erken story 2

Arbedenin nasıl çıktığını söylemese de, “Yanımızdaki arkadaşımız darbedilirken eşim araya girmiştir. Şikayetçi olduk…Yani hesap ödememek için değil, ödenen hesaba edilen bir sitem söz konusu. Zaten gergin olan diğer müşteriler de tepkilerini belli etmiştir. Yazıldığı gibi kaş göz patlamadı. Şikayetçi olduk, dava açıyoruz.” dedi ve derdini anlattı. Ama bugün ortaya bambaşka iddialar atıldı!

“Tabak fırlattı”

Uçankuş TV’nin iddiasına göre, kavgaya Ece Erken de karıştı ve hamile bir kadına tabak fırlattı. Hatta bebeğin düştüğünü söyleyenler de var! Bu kadarı da biraz abartılı sanki, siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz