Kerem Bürsin Zor Durumda! Evine Dadanan Hırsızı Suç Üstü Yakalayıp Sosyal Medya’da İfşa Etti

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Kerem Bürsin Zor Durumda! Evine Dadanan Hırsızı Suç Üstü Yakalayıp Sosyal Medya’da İfşa Etti

Son zamanlarda Hande Erçel ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Kerem Bürsin’in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Evindeki hırsızı suç üstü yakalayıp sosyal medyada ifşa eden Kerem Bürsin’in o paylaşımı takipçilerini şok etti.

İki Dilde Oyunculuk Yapıyor!

Hollywood-Türk yapımı dizi ve filmlerde Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde rol alan yetenekli oyuncu, Güneşin Kızları adlı dizide canlandırdığı Kerem Sayer/ Güneş Sayer karakterleri ile hayatımıza girdi. 2014 yılında vizyona giren Unutursam Fısılda adlı filmde canlandırdığı Erhan karakteriyle şöhreti yakalayan ünlü oyuncu, birçok yerli ve yabancı dizi ve filmde yer aldı.

Sen Çal Kapımı Uğurlu Geldi

Hande Erçel ve kerem bürsin

Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili gibi dizilerde de başrol oynayan Kerem Bürsin, son olarak Hande Erçel ile başrolü paylaştığı Sen Çal Kapımı adlı dizi ile kamera karşısına geçti. Hayat verdiği Serkan Bolat karakteri yakışıklı oyuncuyu kariyerinde üst basamaklara taşırken, aynı zamanda hayatının aşkını da buldu.

blank

Geçtiğimiz aylarda dizinin çekimlere ara vermesinden sonra rol arkadaşı Hande Erçel ile Maldivler’e kaçan Kerem Bürsin, daha önce sorulan aşk sorularını “Öyle bir şey olursa duyarsınız.” sözleriyle yanıtlamıştı. Her fırsatta çok iyi anlaştıklarını söyleyen çift, Maldivler’de bir takipçinin kamerasına yakalandı.

blank

Böylece aşkları ayyuka çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, tatilden dönene kadar konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Maldivler dönüşünde hava alanında el ele yakalanmaları ise aşklarının resmen ilanı oldu. Zaten o andan itibaren çiftimiz hem kameralar önünde hem de sosyal medyada aşklarını dolu dizgin yaşamaya başladı.

Evindeki Minik Hırsızı İfşa Etti!

Aşk hayatı yolunda giden Kerem Bürsin’in ev hayatında ise talihsizlikler peşini bırakmadı. Evinde cirit atan minik bir hırsız başarılı oyuncunun çoraplarını çalınca ortalık karıştı. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Kerem Bürsin’in videosu takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Minik hırsız Herkül’ün tatlılığı ise gözlerden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz